Mikro 2012
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 113
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
4
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
5
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
6
Apolon
Apolon, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
7
Arena
Fk Arena, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
8
Atacante
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
9
Atletiko crni
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
10
Atletiko žuti
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
11
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
12
Bubamara 1
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
13
Bubamara 2
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
14
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
15
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
16
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
17
Coerver junior FA 12
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
18
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
19
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa, Kikinda, Reg. Vojvodina
20
DUEL JUNIORS
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
21
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
22
EL Maestro
El Maestro, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
23
Fer plej
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
24
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
25
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
26
FK ARES
Ares, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
27
FK Boban Negotin
OFK Boban, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
28
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
29
FK Brodoremont Kladovo
FK Brodoremont, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
30
FK Cepelin
FK Cepelin, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
31
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
32
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
33
FK Jagodina 2012
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
34
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
35
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
36
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
37
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
38
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
40
FK LAV Lapovo
FK Lav, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
41
Fk Mladi Borac
FK Mladi Borac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
42
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
43
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
44
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
45
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
FK Radnički Niš
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
47
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
48
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
49
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
50
Fk Sloboda
Fk Sloboda, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
51
FK SOCANICA
FK Sočanica, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
52
Fk Srem
FK Srem SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
53
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
54
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
55
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
57
Fk ZSK 12
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
58
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
59
FKViola035 2012 -2
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
60
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
61
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
62
Galaxy 12
Galaxy, Vršac, Reg. Vojvodina
63
Gaučosi
FK Gaučosi, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
Jadran
Fk Jadran, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
65
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
66
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
67
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
68
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
Kiker
Kiker, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
KMF Miners
KMF Miners, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
71
Kristal 2018 12
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
72
Lehel
Lehel, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
73
Lider Beli
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
74
LIDER Crni
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
75
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
76
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
77
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
78
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
79
Obilić
Obilić, Kikinda, Reg. Vojvodina
80
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
82
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
83
OFK Morava2012Cice 2012
OFK Morava 2012, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
84
OFK Požega
OFK Požega, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
85
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
86
OFK SLAVIJA NS
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
87
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
88
OFK Vranić
OFK Vranić, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
89
OFK Vršac 12
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
90
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
91
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
92
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
93
Proleter 12
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
94
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
95
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
96
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
97
Ratar 12
Ratar, Vršac, Reg. Vojvodina
98
Real 28 1
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
Real 28 2
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
100
RFK Majdanpek
RFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
101
Ribnica
Ribnica, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
102
Šf Brajović
SFU Brajović, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
103
Šf Derbi 1
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
104
Šf Derbi 2
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
105
Sk Ruma
SK Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
106
Soko Maestri
Soko, Beograd, Reg. Beograd
107
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
108
Viola 2012
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
109
Viola035 2012- 1
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
110
Vitez
Vitez, Niš, Reg. Istočna Srbija
111
Vojvodina CC 12
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
112
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
113
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
 
POMOĆ