Mini 2011
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 187
Filter
1
AF Duljaj
AF Duljaj, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
AF Duljaj
AF Duljaj, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Reg. Vojvodina
5
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
6
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
7
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
8
Akademija fudbala Arapovac
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
9
Apolon
Apolon, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
10
Apolon 04
FK. Apolon 4, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
11
ARENA
Arena, Niš, Reg. Istočna Srbija
12
Atacante A
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
13
Atletiko crni
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
14
Atletiko žuti
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
15
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
16
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
17
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
18
BLAGOTIN
FK Blagotin, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
19
Brezovica 2011
FK Brezovica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
20
Buducnost
Buducnost, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
21
Budućnost Arilje
FK BUDUCNOST, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
22
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
23
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
24
Coerver junior FA beli 11
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
25
Coerver junior FA crveni 11
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
26
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
27
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
28
Crvena zvezda 11
Crvena Zvezda, Vršac, Reg. Vojvodina
29
Crvena Zvezda 2
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
30
Crveni Orao
FK Crveni Orao, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
31
DUEL JUNIORS
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
32
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
33
Dušanovac
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
34
EL Maestro
El Maestro, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
35
F.K. Guca
Guča, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
36
FA COERVER NOVI PAZAR
FA Corever, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
37
Fer plej
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
38
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
39
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
40
FK ARES
Ares, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
41
FK ARES
Ares, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
42
FK AS PARAĆIN
FK AS, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
43
FK BANE RAŠKA 1931
FK Bane 1931, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
44
FK BORAC
FK Borac NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
45
FK Cepelin
FK Cepelin, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
FK DUNAV CRVENI
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
47
FK DUNAV PLAVI
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
48
Fk Internacional
Internacional, Beograd, Reg. Beograd
49
FK Jagodina 1 2011
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
50
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
51
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
52
FK Jedinstvo
FK Jedinstvo, Novi Sad, Reg. Vojvodina
53
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
54
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
55
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
57
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
58
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
59
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
60
Fk Krila Krajine
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
61
FK LAV Lapovo
FK Lav, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
62
Fk Mladi Borac
FK Mladi Borac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
63
Fk Mladi Borac
FK Mladi Borac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
FK NOVI PAZAR
FK Novi Pazar, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
65
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
66
FK ONE TEAM CRNI
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
67
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
68
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
FK Petlic
Petlić SD, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
71
FK Petlic
Petlić SD, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
72
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
73
FK Presing
Presing, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
75
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
Fk Radnički PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
77
Fk Radnički PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
Fk Radnički Sm
FK Radnički SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
FK Senjak beli
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
FK Senjak beli
FK Senjak, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
82
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
83
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
84
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
85
FK Sparta
Fk Sparta, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
86
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
87
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
88
FK Trgovački
FK Trgovački, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
89
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
90
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
91
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
92
Fk ZSK 11
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
93
Foot
Foot, Beograd, Reg. Beograd
94
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
95
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
96
FU DANDY LJUBIČASTI
FU Dandy, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
97
FU DANDY ZELENI
FU Dandy, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
98
GFK Grocanski
Fk Grocanski, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
Gracanica 2011
ŠF Gračanica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
100
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
101
Jedinstvo Rumenka
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
102
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
103
Kalimero 1
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
104
Kalimero 2
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
105
Karadjordje
Karađorđe, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
106
KMF Pirot 11
KMF Pirot, Pirot, Reg. Istočna Srbija
107
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
108
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, Niš, Reg. Istočna Srbija
109
Kozara
Kozara, Kikinda, Reg. Vojvodina
110
Kristal 2018
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
111
Kristal 2018
SUF Kristal 2018, , Reg. Vojvodina
112
KRUŠEVAC
Kruševac, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
113
Lehel
Lehel, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
114
Lider
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
115
Lider
F.K. Lider, , Reg. Vojvodina
116
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
117
Meridiana
Meridiana, , Reg. Vojvodina
118
Mineralac 2011
ŠF Mineralac - Klokot, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
119
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
120
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, , Reg. Vojvodina
121
Mladost
Mladost BJ, Novi Sad, Reg. Vojvodina
122
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
123
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
124
Mungosi 1
Mungosi, Beograd, Reg. Beograd
125
Mungosi 2
Mungosi, Beograd, Reg. Beograd
126
Nacional beli
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
127
Nacional crveni
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
128
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
129
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
130
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
131
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
132
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
133
Ofk Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
134
OFK Osipaonica
Osipaonica, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
135
OFK Požega
OFK Požega, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
136
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
137
OFK SLAVIJA NS
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
138
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
139
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
140
OFK Vršac 11
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
141
Olimpik
Olimpik, Beograd, Reg. Beograd
142
PEPELJEVAC
FK Pepeljevac 1947, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
143
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
144
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
145
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, , Reg. Vojvodina
146
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
147
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
148
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
149
Radnicki Nis
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
150
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
151
Real 28 1
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
152
Real 28 1
Real 28, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
153
Real 28 2
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
154
Real Fluorescentno Beli
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
155
Real Purpurno Plavi
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
156
Ribnica
Ribnica, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
157
Ropotovo 2011
ŠF Ropotovo, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
158
Šf Brajović
SFU Brajović, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
159
Šf Brajović
SFU Brajović, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
160
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
161
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
162
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
163
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
164
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
165
SFU JEDINSTVO 2017 TUTIN
SFU Jedinstvo 2017, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
166
Sk Ruma
SK Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
167
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
168
Soccer
Soccer MR, Beograd, Reg. Beograd
169
SOCCER TEAM
FC SOCCER TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
170
Soko Maestri
Soko, Beograd, Reg. Beograd
171
Sremac
Fk Sremac, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
172
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
173
Viola 2011
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
174
Viola035
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
175
Viola035 2011
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
176
Vitez
Vitez, Niš, Reg. Istočna Srbija
177
Vojvodina CC 11
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
178
Vršac 11
Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
179
Vuk
Vuk, Beograd, Reg. Beograd
180
Winner Plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
181
Žarkovo Crveni
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
182
Žarkovo Crveni
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
183
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
184
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
185
ŽFK Kolubara
ŽFK Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
186
ŽFK MAŠINAC
Žfk Mašinac, Niš, Reg. Istočna Srbija
187
ŽFK Žarkovo
Žfk Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
 
POMOĆ