Mini 2010
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 94
Filter
1
Ada
Ada, MMFL Beograd, Beograd
2
AF Djokić
AF Djokić, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
3
Apolon Kraljevo
Apolon, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
4
Ares Čačak
Ares, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
5
Atacante 1
Atacante, MMFL Beograd, Beograd
6
Atacante 2
Atacante, MMFL Beograd, Beograd
7
Beossocer
Beosoccer, MMFL Beograd, Beograd
8
Bubamara 91 Kraljevo
Fk Bubamara 91, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
9
Crvena zvezda 1
Crvena Zvezda, MMFL Beograd, Beograd
10
Crvena zvezda 2
Crvena Zvezda, MMFL Beograd, Beograd
11
Dušanovac beli
Dušanovac, MMFL Beograd, Beograd
12
Dušanovac plavi
Dušanovac, MMFL Beograd, Beograd
13
Dušanovac žuti
Dušanovac, MMFL Beograd, Beograd
14
Fiar play
Fair Play, MMFL Beograd, Beograd
15
Fk Index 2010 A
FK Indeks, MMFL Novi Sad, Vojvodina
16
FK index 2010 B
FK Indeks, MMFL Novi Sad, Vojvodina
17
FK Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
18
FK Jednota Šid
FK Jednota, MMFL Odžaci, Vojvodina
19
FK Junior
FK Junior, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
20
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
21
FK Lav 2014 Lapovo
FK Lav, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
22
Fk Mladenovac
FK Mladenovac, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
23
FK Plana
FK Plana, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
24
FK Radnicki
Radnički, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
25
Fk Radnički Sm
FK Radnički SM, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
26
Fk Senjak
FK Senjak, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
27
FK Sloga
FK Sloga, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
28
Fk Srem
FK Srem SM, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
29
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
30
fk trepca
Fk Trepča, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
31
FK TRON
FK Tron, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
32
FK TVRDJAVA
FK Tvrđava Bač, MMFL Odžaci, Vojvodina
33
FK Vrnjačka Banja
FK Vrnjacka Banja, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
34
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, MMFL Zrenjanin, Vojvodina
35
Foot
Foot, MMFL Beograd, Beograd
36
Forza
Forza, MMFL Beograd, Beograd
37
Free Kick 1
Free Kick, MMFL Niš, Istočna Srbija
38
Free Kick 2
Free Kick, MMFL Niš, Istočna Srbija
39
Gaucosi Cacak / ekipa 1
FK Gaučosi, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
40
Gaucosi Cacak / ekipa 2
FK Gaučosi, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
41
Gol 1
OFK Gol, MMFL Beograd, Beograd
42
Gol 2
OFK Gol, MMFL Beograd, Beograd
43
Guča
Guča, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
44
Hajduk 1912 Kula
Hajduk 1912, MMFL Odžaci, Vojvodina
45
IFA Titan Kraljevo
IFA Titan, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
46
Institut
FK Institut, MMFL Beograd, Beograd
47
Jedinstvo
FK Jedinstvo, MMFL Novi Sad, Vojvodina
48
Kabel
FK Kabel, MMFL Novi Sad, Vojvodina
49
Kiker Kraljevo
Kiker, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
50
KOLASIN
Kolašin, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
51
KOSMET
Kosmet, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
52
Kozara
Kozara, MMFL Kikinda, Vojvodina
53
Krila Krajine
FK Krila Krajine, MMFL Odžaci, Vojvodina
54
LIDER
F.K. Lider, MMFL Odžaci, Vojvodina
55
LIon
Lion, MMFL Beograd, Beograd
56
Meridiana
Meridiana, MMFL Novi Sad, Vojvodina
57
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, MMFL Kikinda, Vojvodina
58
Mondial
Mondial, MMFL Beograd, Beograd
59
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd, Beograd
60
Mundijal Pančevo 2
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd, Beograd
61
Mungosi 2
Mungosi, MMFL Beograd, Beograd
62
Mungosi Dorćol
Mungosi, MMFL Beograd, Beograd
63
Mungosi plavi
Mungosi, MMFL Beograd, Beograd
64
Nacional Dinča Beli
Nacional, MMFL Niš, Istočna Srbija
65
Nacional Dinča Crveni
Nacional, MMFL Niš, Istočna Srbija
66
Nika
FK Nika, MMFL Beograd, Beograd
67
OFK Bačka
OFK Bačka, MMFL Odžaci, Vojvodina
68
OFK Požega
OFK Požega, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
69
Ofk Šabac
OFK Šabac, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
70
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
71
One Team
FK ONE TEAM, MMFL Novi Sad, Vojvodina
72
Petlić SD
Petlić SD, MMFL Beograd, Beograd
73
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, MMFL Novi Sad, Vojvodina
74
Rad
FK Rad, MMFL Beograd, Beograd
75
Radnicki Sombor
Radnički Sombor, MMFL Odžaci, Vojvodina
76
Real Beli
Real, MMFL Niš, Istočna Srbija
77
Real Plavi
Real, MMFL Niš, Istočna Srbija
78
RFK NOVI SAD
FK RFK NOVI SAD, MMFL Novi Sad, Vojvodina
79
Royal 1
FC Royal, MMFL Beograd, Beograd
80
RUDAR
Fk Rudar, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
81
Šf Respect
ŠF Respect, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
82
SF Trgovacki
FK Trgovački, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
83
Sk Ruma
SK Ruma, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
84
Soko
Soko, MMFL Beograd, Beograd
85
Stari Grad
ŠF Stari grad, MMFL Beograd, Beograd
86
Stražilovo
FK Stražilovo, MMFL Novi Sad, Vojvodina
87
Vojvodina
FK Vojvodina N.Miloševo, MMFL Kikinda, Vojvodina
88
Vojvodina
FK Vojvodina, MMFL Novi Sad, Vojvodina
89
Vuk
Vuk, MMFL Beograd, Beograd
90
Winner
Winner, MMFL Beograd, Beograd
91
Žarkovo 1
Žarkovo, MMFL Beograd, Beograd
92
Žarkovo 2
Žarkovo, MMFL Beograd, Beograd
93
Žarkovo 3
Žarkovo, MMFL Beograd, Beograd
94
Žarkovo 4
Žarkovo, MMFL Beograd, Beograd
 
POMOĆ