Midi 2010
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 142
Filter
1
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
2
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
4
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
5
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
6
Arena
Fk Arena, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
7
Atacante
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
8
Atletiko
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
9
Bambi
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
10
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
11
Buducnost
Buducnost, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
12
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
13
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
14
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
15
Coerver junior FA 10
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
16
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
17
DUEL JUNIORS
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
18
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
19
Dušanovac 3
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
20
Dušanovac 4
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
21
F.K. Guca
Guča, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
22
Filip Filipovic Beli
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
23
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
24
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
25
FK ARES
Ares, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
26
FK Boban Negotin
OFK Boban, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
27
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
28
FK Brodoremont Kladovo
FK Brodoremont, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
29
Fk Buducnost Savino Selo
FK Buducnost, Novi Sad, Reg. Vojvodina
30
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
31
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
32
FK JAGODINA 2010
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
33
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
34
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
35
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
36
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
37
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
38
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
Fk Krila Krajine
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
40
FK Napredak
FK Napredak, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
41
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
42
FK ONE TEAM CRNI
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
43
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
44
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
45
Fk Podrinje
Fk Podrinje, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
47
FK Radnicki PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
48
Fk Radnički Sm
FK Radnički SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
49
Fk Radnički Sm 2
FK Radnički SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
50
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
51
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
52
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
53
Fk Sloboda
Fk Sloboda, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
54
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
55
FK SOCANICA
FK Sočanica, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
Fk Srem
FK Srem SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
57
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
58
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
59
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
60
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
61
Fk ZSK 10 BELI
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
62
Fk ZSK 10 PLAVI
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
63
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
64
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
65
Gaučosi
FK Gaučosi, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
66
Jadran
Fk Jadran, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
67
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
68
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
Jedinstvo Rumenka
Jedinstvo Rumenka, Novi Sad, Reg. Vojvodina
70
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
71
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
72
Karlsdorf 10
Karlsdorf, Vršac, Reg. Vojvodina
73
Kiker
Kiker, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
KMF Bor
KMF Bor, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
75
KMF Miners
KMF Miners, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
76
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
77
Kolubara 1
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
Kolubara 3
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, Niš, Reg. Istočna Srbija
81
Kozara
Kozara, Kikinda, Reg. Vojvodina
82
Kristal 2018 10
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
83
KRUŠEVAC
Kruševac, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
84
LIBERO KIDS
Libero Kids, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
85
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
86
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
87
Meridiana Plavi
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
88
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
89
Mladost Preljina
FK Mladost Preljina, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
90
Mladost-Baroševac
Mladost, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
91
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
92
Nacional beli
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
93
Nacional crveni
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
94
Nacional Ljubicasti
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
95
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
96
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
97
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
98
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
100
OFK Poreč 1932
FK Poreč, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
101
OFK Požega
OFK Požega, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
102
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
103
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
104
OFK Vršac A 10
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
105
OFK Vršac B 10
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
106
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
107
OŠ Paja Jovanović 10
OŠ Paja Jovanovic, Vršac, Reg. Vojvodina
108
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
109
Plandište 10
Plandište, Vršac, Reg. Vojvodina
110
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
111
Prof.Bolesnikov žuti
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
112
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
113
Proleter 10
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
114
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
115
Radnicki beli
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
116
Radnicki crveni
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
117
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
118
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
119
Ratar 10
Ratar, Vršac, Reg. Vojvodina
120
Real Beli
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
121
Real Crveni
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
122
Real Plavi
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
123
RFK Majdanpek
RFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
124
Ribnica
Ribnica, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
125
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
126
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
127
SF ZVEZDA AR
Skola fudbala Kmf Ar, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
128
Sk Ruma
SK Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
129
Slavija
F.K. Slavija, Odžaci, Reg. Vojvodina
130
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
131
Sloboda Čačak
Sloboda, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
132
Soccer
Soccer MR, Beograd, Reg. Beograd
133
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
134
Vojvodina CC 10
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
135
Vršac 10
Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
136
Vukovi
Vukovi, Niš, Reg. Istočna Srbija
137
Winner beli
Winner, Beograd, Reg. Beograd
138
Winner Plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
139
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
140
ŽFK RADNIČKI
Žfk Radnički 2012, Niš, Reg. Istočna Srbija
141
ŽFK Žarkovo
Žfk Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
142
ŽRFK Majdanpek
ŽRFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
 
POMOĆ