Midi 2009
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 161
Filter
1
28 JUN
28. Jun, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
2
AF Djokić
AF Djokić, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
3
AF Duljaj Beli
AF Duljaj, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
4
AF Duljaj Plavi
AF Duljaj, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
5
AF.Milan
AKADEMIJA FUDBALA MILAN, MMFL Novi Sad, Vojvodina
6
Akademija Bambi
Akademija Bambi, MMFL Zrenjanin, Vojvodina
7
Akademija Fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
8
Apolon Kraljevo
Apolon, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
9
Arena
Fk Arena, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
10
Ares
Ares, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
11
Atacante 2
Atacante, MMFL Beograd., Beograd
12
ATAKANTE 1
Atacante, MMFL Beograd., Beograd
13
Atletiko crni
Atletiko, MMFL Niš, Istočna Srbija
14
Atletiko žuti
Atletiko, MMFL Niš, Istočna Srbija
15
BAK 09
BAK, MMFL Vršac, Vojvodina
16
Bambi
Bambi, MMFL Beograd., Beograd
17
Bečkerek 023
Bečkerek 023, MMFL Zrenjanin, Vojvodina
18
BSK 2009
BSK Bujanovac, MMFL Vranje, Istočna Srbija
19
Bubamara 91
Fk Bubamara 91, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
20
Buducnost
Buducnost, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
21
Cankovic
FK Cankovic, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
22
Coerver junior FA 09
Coerver junior FA, MMFL Vršac, Vojvodina
23
Crvena Zvezda
Crvena zvezda, MMFL Kikinda, Vojvodina
24
Crvena zvezda beli
Crvena Zvezda, MMFL Beograd., Beograd
25
Crvena zvezda crveni
Crvena Zvezda, MMFL Beograd., Beograd
26
Crvena zvezda plavi
Crvena Zvezda, MMFL Beograd., Beograd
27
DFK Polet Dorćol
Polet Dorćol, MMFL Beograd., Beograd
28
Dunav
FK Dunav, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
29
Dušanovac beli
Dušanovac, MMFL Beograd., Beograd
30
Dušanovac plavi
Dušanovac, MMFL Beograd., Beograd
31
DUŠANOVAC ŽUTI
Dušanovac, MMFL Beograd., Beograd
32
Fair play
Fair Play, MMFL Beograd., Beograd
33
FER-PLEJ 2009
Fer Plej, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
34
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, MMFL Niš, Istočna Srbija
35
Filip Filipovic Zeleni
Filip Filipović, MMFL Niš, Istočna Srbija
36
FK AS Paraćin 2009
FK AS, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
37
FK DUNAV BP
FK Dunav, MMFL Odžaci, Vojvodina
38
FK Guča
Guča, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
39
Fk Indeks Beli
FK Indeks, MMFL Novi Sad, Vojvodina
40
Fk Indeks Plavi
FK Indeks, MMFL Novi Sad, Vojvodina
41
FK Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
42
FK Jedinstvo
FK Jedinstvo, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
43
Fk Jedinstvo Platičevo
SK RUMA PLATIČEVO, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
44
FK Jednota Šid
FK Jednota, MMFL Odžaci, Vojvodina
45
Fk Kolonija 11421 BELI
FK Kolonija 11421, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
46
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
47
FK Napredak
Radnički, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
48
FK NIKA
FK Nika, MMFL Beograd., Beograd
49
FK Panter
FK Panter, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
50
FK PETLIĆ SD
Petlić SD, MMFL Beograd., Beograd
51
FK Radnicki
Radnički, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
52
fk Radnički Šid
Radnički Šid, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
53
Fk Radnički Sm
FK Radnički SM, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
54
Fk Senjak
FK Senjak, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
55
FK Sloga
FK Sloga, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
56
Fk Srem
FK Srem SM, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
57
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
58
fk trepca
Fk Trepča, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
59
Fk Trgovački
FK Trgovački, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
60
FK TRIO 2009-1
FK Trio, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
61
FK TRIO 2009-2
FK Trio, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
62
FK TVRDJAVA
FK Tvrđava Bač, MMFL Odžaci, Vojvodina
63
FK Udarnik
FK Udarnik, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
64
FK VIOLA DESPOTOVAC 09
FK Viola, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
65
FK Vojvodina 2009
FK Vojvodina, MMFL Novi Sad, Vojvodina
66
FK Vrnjačka Banja
FK Vrnjacka Banja, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
67
FK WINNER
Winner, MMFL Beograd., Beograd
68
FK ŽARKOVO 1
Žarkovo, MMFL Beograd., Beograd
69
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, MMFL Zrenjanin, Vojvodina
70
FK.Borac NS
FK Borac NS, MMFL Novi Sad, Vojvodina
71
fk.brezovica 2009
FK Brezovica, MMFL Gračanica, Istočna Srbija
72
FK.Gdm
ŠF GDM, MMFL Novi Sad, Vojvodina
73
FKVIOLA 035 - 2009
FK Viola 035, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
74
Foot
Foot, MMFL Beograd., Beograd
75
Forum 09
KMF Forum, MMFL Vršac, Vojvodina
76
Free Kick 1
Free Kick, MMFL Niš, Istočna Srbija
77
Free Kick 2
Free Kick, MMFL Niš, Istočna Srbija
78
Gaucosi Cacak
FK Gaučosi, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
79
Hajduk 1912 Kula
Hajduk 1912, MMFL Odžaci, Vojvodina
80
HALA 2009
Sportska Hhala ŠF, MMFL Vranje, Istočna Srbija
81
IFA Titan Kraljevo
IFA Titan, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
82
Jedinstvo
FK Jedinstvo, MMFL Novi Sad, Vojvodina
83
Kabel
FK Kabel, MMFL Novi Sad, Vojvodina
84
Kalimero
Kalimero, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
85
Kiker
Kiker, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
86
Kinder Čačak
Kinder, MMFL Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
87
KOLASIN
Kolašin, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
88
Kolubara 1
Kolubara, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
89
Kolubara 2
Kolubara, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
90
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, MMFL Niš, Istočna Srbija
91
KOSMET
Kosmet, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
92
Krila Krajine Crveni
FK Krila Krajine, MMFL Odžaci, Vojvodina
93
Krila Krajine Plavi
FK Krila Krajine, MMFL Odžaci, Vojvodina
94
LIDER
F.K. Lider, MMFL Odžaci, Vojvodina
95
Lion
Lion, MMFL Beograd., Beograd
96
Meridiana
Meridiana, MMFL Novi Sad, Vojvodina
97
Mineralac 2009
ŠF Mineralac - Klokot, MMFL Gračanica, Istočna Srbija
98
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, MMFL Kikinda, Vojvodina
99
Mondial
Mondial, MMFL Beograd., Beograd
100
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd., Beograd
101
Mungosi plavi
Mungosi, MMFL Beograd., Beograd
102
Napredak
Napredak Medoševac, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
103
Obilic
Obilić, MMFL Kikinda, Vojvodina
104
OFK 2009
OFK Vranje, MMFL Vranje, Istočna Srbija
105
OFK Bačka
OFK Bačka, MMFL Odžaci, Vojvodina
106
OFK Banat 09
OFK Banat, MMFL Vršac, Vojvodina
107
Ofk Beograd
OFK Beograd, MMFL Beograd., Beograd
108
OFK BEOGRAD 1
OFK Beograd, MMFL Beograd., Beograd
109
OFK GOL
OFK Gol, MMFL Beograd., Beograd
110
Ofk Šabac
OFK Šabac, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
111
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
112
OFK Vršac 09
OFK Vršac, MMFL Vršac, Vojvodina
113
OFKMORAVA 2009-1
OFK Morava 2012, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
114
OFKMORAVA 2009-2
OFK Morava 2012, MMFL Jagodina, Istočna Srbija
115
Omladinac
Omladinac, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
116
Omladinac 2014
Omladinac, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
117
One Team
FK ONE TEAM, MMFL Novi Sad, Vojvodina
118
Partizan 09
Partizan, MMFL Vršac, Vojvodina
119
PIONIR 028
Pionir 028, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
120
Podunavac
FK Podunavac, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
121
PRESTIZ 2009
KMF Prestiž, MMFL Vranje, Istočna Srbija
122
PRESTIZ 2009 DVA
KMF Prestiž, MMFL Vranje, Istočna Srbija
123
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, MMFL Novi Sad, Vojvodina
124
Proleter
FK Proleter, MMFL Zrenjanin, Vojvodina
125
Proleter 09
Proleter, MMFL Vršac, Vojvodina
126
Radnicki
Fk Radnički, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
127
Radnički
Radnički Niš, MMFL Niš, Istočna Srbija
128
Radnički 1918
Radnički Ratkovo, MMFL Odžaci, Vojvodina
129
RADNIK 2009
Radnik FK, MMFL Vranje, Istočna Srbija
130
Rekreativo
Fc Rekreativo, MMFL Niš, Istočna Srbija
131
RFK NOVI SAD
FK RFK NOVI SAD, MMFL Novi Sad, Vojvodina
132
Royal
FC Royal, MMFL Beograd., Beograd
133
RUDAR
Fk Rudar, MMFL Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
134
SF Despot
SFU Despot Osvajač, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
135
Šf Respect
ŠF Respect, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
136
SF Trgovacki
FK Trgovački, MMFL Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
137
ŠF Ugljare
ŠF Ugljare, MMFL Gračanica, Istočna Srbija
138
SFU Brajović
SFU Brajović, MMFL Smed. Palanka, Zapadna Srbija i KiM
139
Sk Ruma
SK Ruma, MMFL Šabac - mladji, Zapadna Srbija i KiM
140
Slavija Pivnice
F.K. Slavija, MMFL Odžaci, Vojvodina
141
Sloboda
Sloboda, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
142
Stari Grad
ŠF Stari grad, MMFL Beograd., Beograd
143
TSC Prokuplje
TSC Prokuplje, MMFL Niš, Istočna Srbija
144
TSK
TSK, MMFL Novi Sad, Vojvodina
145
Varga beli
ŠF Varga, MMFL Beograd., Beograd
146
Varga zeleni
ŠF Varga, MMFL Beograd., Beograd
147
Vitez
Vitez, MMFL Niš, Istočna Srbija
148
Vojvodina
FK Vojvodina N.Miloševo, MMFL Kikinda, Vojvodina
149
Vosa
KMF Voša, MMFL Nova Pazova, Vojvodina
150
VUK
Vuk, MMFL Beograd., Beograd
151
Vukovi
Vukovi, MMFL Niš, Istočna Srbija
152
Winner 2
Winner, MMFL Beograd., Beograd
153
Zak
ŽAK, MMFL Kikinda, Vojvodina
154
Žarkovo 2
Žarkovo, MMFL Beograd., Beograd
155
Žarkovo 3
Žarkovo, MMFL Beograd., Beograd
156
Žarkovo 4
Žarkovo, MMFL Beograd., Beograd
157
Žarkovo 5
Žarkovo, MMFL Beograd., Beograd
158
Železničar
Železničar, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
159
ŽFK Borac 2014
ŽFK Borac 2014, MMFL Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
160
Žfk Mašinac
Žfk Mašinac, MMFL Niš, Istočna Srbija
161
ŽFK.VOŠA AS
ŽFK.VOŠA AS, MMFL Novi Sad, Vojvodina
 
POMOĆ