Maxi 2007
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 190
Filter
1
ADA
Ada, Beograd, Beograd
2
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Vojvodina
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Vojvodina
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, ,
5
Akademija Bambi plavi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Vojvodina
6
Ares
Ares, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
7
Atletiko
Atletiko, Niš, Istočna Srbija
8
BAK 07
BAK, Vršac, Vojvodina
9
Banat 07
OFK Banat, Vršac, Vojvodina
10
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Vojvodina
11
BSK 2007
BSK Bujanovac, Vranje, Istočna Srbija
12
Bubamara 91
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
13
Buducnost 2007
Budućnost, Kikinda, Vojvodina
14
Budućnost Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
15
Budućnost Krušik
Budućnost Krušik, , Zapadna Srbija i KiM
16
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Vojvodina
17
Cankovic
FK Cankovic, , Vojvodina
18
Coerver junior FA 07
Coerver junior FA, Vršac, Vojvodina
19
Dinamo - Prestiž 2007
Dinamo - KMF Prestiž, Vranje, Istočna Srbija
20
Dinamo - Prestiž 2007
Dinamo - KMF Prestiž, , Istočna Srbija
21
DINAMO 2007
FK Dinamo, Vranje, Istočna Srbija
22
Duel Juniors
Duel Juniors, Kruševac, Istočna Srbija
23
Duel Juniors
Duel Juniors, ,
24
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Vojvodina
25
Dusanovac
Dušanovac, Beograd, Beograd
26
Dusanovac
Dušanovac, ,
27
F.K.Sofeks
FK Sofeks, Novi Sad, Vojvodina
28
FA AS
FA AS Novi Pazar, Novi Pazar, Zapadna Srbija i KiM
29
FC Atacante
Atacante, Beograd, Beograd
30
Filip Filipovic
Filip Filipović, Niš, Istočna Srbija
31
FK Akademija fudbala Duljaj
AF Duljaj, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
32
FK Akademija fudbala Duljaj
AF Duljaj, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
33
FK Akademija fudbala Duljaj
AF Duljaj, , Zapadna Srbija i KiM
34
FK APOLON 4 2007
FK. Apolon 4, Kragujevac, Zapadna Srbija i KiM
35
FK Brezovica
FK Brezovica, Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
36
FK Cepelin
FK Cepelin, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
37
Fk Donji Srem
Fk Donji Srem, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
38
FK Fair Play
Fair Play, Beograd, Beograd
39
FK Gracanica
Gračanica, Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
40
FK Hajduk- Stapar
FK Hajduk - Stapar, Odžaci, Vojvodina
41
FK Homoljac
FK Homoljac, Bor, Istočna Srbija
42
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
43
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
44
FK Jedinstvo
FK Jedinstvo, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
45
FK Junior Jagodina 2007
FK Junior, Jagodina, Istočna Srbija
46
Fk Karadjordje-Feniks
Karađorđe -Feniks, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
47
Fk Karadjordje-Feniks
Karađorđe -Feniks, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
48
Fk Kolonija 11421 Beli
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
49
Fk Kolonija 11421 Beli
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
50
Fk Kolonija 11421 Plavi
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
51
Fk Kolonija 11421 Plavi
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
52
Fk Kolonija 11421 Plavi
FK Kolonija 11421, , Zapadna Srbija i KiM
53
FK Kosmet
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
54
FK Kosmet
Kosmet, , Zapadna Srbija i KiM
55
FK Lav Lapovo 2007
FK Lav, Jagodina, Istočna Srbija
56
FK Lider
F.K. Lider, Odžaci, Vojvodina
57
FK Lider
F.K. Lider, , Vojvodina
58
FK Lider
F.K. Lider, ,
59
FK Lion
Lion, Beograd, Beograd
60
Fk Loznica
Fk Loznica, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
61
Fk Loznica 2
Fk Loznica, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
62
FK Lužnica
FK Lužnica, Pirot, Istočna Srbija
63
FK Mali Bor
FK Mali Bor, Bor, Istočna Srbija
64
FK Mali Bor
FK Mali Bor, , Istočna Srbija
65
FK Mladi Borac
Fk Mladi Borac, Leskovac, Istočna Srbija
66
FK MLADI VUKOVI
Mladi Vukovi, Kikinda, Vojvodina
67
FK MLADI VUKOVI
Mladi Vukovi, , Vojvodina
68
FK National AG
FK NATIONAL AG, Novi Pazar, Zapadna Srbija i KiM
69
FK Nika
FK Nika, Beograd, Beograd
70
FK Olimp
FK Olimp, Kragujevac, Zapadna Srbija i KiM
71
FK Olimp
FK Olimp, Kragujevac, Zapadna Srbija i KiM
72
FK Olimp
FK Olimp, , Zapadna Srbija i KiM
73
FK Olimpik Apatin
FK Olimpik, Odžaci, Vojvodina
74
FK Olimpik Apatin
FK Olimpik, , Vojvodina
75
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Zapadna Srbija i KiM
76
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, , Zapadna Srbija i KiM
77
Fk Pčelinjo
FK Pčelinjo, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
78
FK PLANA
FK Plana, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
79
FK Prof. Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Vojvodina
80
FK Rad
FK Rad, Beograd, Beograd
81
FK Radnicki
Radnički, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
82
Fk Radnički
Radnički Šid, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
83
FK Radnički Pirot 1
FK Radnički, Pirot, Istočna Srbija
84
FK Radnički Pirot 1
FK Radnički, , Istočna Srbija
85
FK Radnički Pirot 2
FK Radnički, Pirot, Istočna Srbija
86
FK Rudar
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
87
FK Rusin
FK Rusin, Odžaci, Vojvodina
88
Fk Senjak
FK Senjak, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
89
Fk Senjak 2
FK Senjak, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
90
Fk Srem
FK Srem SM, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
91
Fk Sunce
FK Sunce Ruma, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
92
Fk Sunce
FK Sunce Ruma, , Zapadna Srbija i KiM
93
fk trepca
Fk Trepča, Kosovska Mitrovica, Zapadna Srbija i KiM
94
FK Trgovacki
FK Trgovački, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
95
FK Trgovacki
FK Trgovački, , Zapadna Srbija i KiM
96
Fk Tron
FK Tron, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
97
Fk Tron
FK Tron, Smederevska Palanka, Zapadna Srbija i KiM
98
FK TVRDJAVA
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Vojvodina
99
FK Udarnik
FK Udarnik, Velika Plana, Zapadna Srbija i KiM
100
FK VUK
Vuk, Beograd, Beograd
101
FK Žarkovo
Žarkovo, Beograd, Beograd
102
Foot
Foot, Beograd, Beograd
103
Forza 07
Forza, Beograd, Beograd
104
Free Kick
Free Kick, Niš, Istočna Srbija
105
Free Kick
Free Kick, , Istočna Srbija
106
Free Kick
Free Kick, ,
107
Free Kick 2
Free Kick, Niš, Istočna Srbija
108
FU Dandy
FU Dandy, Novi Pazar, Zapadna Srbija i KiM
109
Gaučosi
FK Gaučosi, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
110
GFK Dubocica
GFK Dubočica, Leskovac, Istočna Srbija
111
Guča
Guča, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
112
HALA 2007
SPORTSKA HALA ŠF, Vranje, Istočna Srbija
113
Jagodina 2007 - 2
FK Jagodina, Jagodina, Istočna Srbija
114
Jagodina 2007 -1
FK Jagodina, Jagodina, Istočna Srbija
115
Jedinstvo
Jedinstvo, Nova Pazova, Vojvodina
116
Kać
FK Kać, Novi Sad, Vojvodina
117
KBF B.Petrović
KBF B.Petrović-Slatina, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
118
Kiker
Kiker, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
119
Kiker
Kiker, , Zapadna Srbija i KiM
120
Kiker
Kiker, ,
121
Kinder
FK Kinder, Novi Sad, Vojvodina
122
Kinder
FK Kinder, , Vojvodina
123
KMF Olimp
Futsal klub Olimp, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
124
KMF Pirot
KMF Pirot, Pirot, Istočna Srbija
125
Knez Lazar
Knez Lazar, Kruševac, Istočna Srbija
126
Kolubara 1
Kolubara, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
127
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
128
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, Niš, Istočna Srbija
129
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, , Istočna Srbija
130
Kozara 2007
Kozara, Kikinda, Vojvodina
131
Krila Krajine beli
FK Krila Krajine, Odžaci, Vojvodina
132
Krila Krajine crni
FK Krila Krajine, Odžaci, Vojvodina
133
Kruševac
Kruševac, Kruševac, Istočna Srbija
134
Libero Kids
Libero Kids, Kruševac, Istočna Srbija
135
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Vojvodina
136
Mladost 07
Mladost, Vršac, Vojvodina
137
Mondial
Mondial, Beograd, Beograd
138
MORAVA
OFK Morava 2012, Jagodina, Istočna Srbija
139
Mundijal
Mundijal Pančevo, Beograd, Beograd
140
Mundijal
Mundijal Pančevo, ,
141
Napredak
Napredak Aleksinac, Niš, Istočna Srbija
142
Napredak
Napredak Medoševac, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
143
Obilic 2007
Obilić, Kikinda, Vojvodina
144
OFK 14.Juli
OFK 14 Juli, Leskovac, Istočna Srbija
145
OFK 2007
OFK Vranje, Vranje, Istočna Srbija
146
OFK Bor
OFK Bor, Bor, Istočna Srbija
147
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Beograd
148
OFK MORAVA 2012 - 2007
OFK Morava 2012, Jagodina, Istočna Srbija
149
OFK MORAVA 2012 - 2007
OFK Morava 2012, , Istočna Srbija
150
OFK Ras
OFK Ras, Novi Pazar, Zapadna Srbija i KiM
151
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
152
Ofk Šabac
OFK Šabac, ,
153
Ofk Šabac
OFK Šabac, , Zapadna Srbija i KiM
154
Ofk Šabac 2
OFK Šabac, Šabac, Zapadna Srbija i KiM
155
OFK Šampion 2014
OFK Šampion 2014, Leskovac, Istočna Srbija
156
OFK Šampion 2014
OFK Šampion 2014, , Istočna Srbija
157
OFK Vršac 07
OFK Vršac, Vršac, Vojvodina
158
OFK Vršac 07
OFK Vršac, , Vojvodina
159
Olimp
Olimp, Kruševac, Istočna Srbija
160
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
161
One Team - beli
FK ONE TEAM, Novi Sad, Vojvodina
162
One Team - beli
FK ONE TEAM, , Vojvodina
163
One Team - crni
FK ONE TEAM, Novi Sad, Vojvodina
164
Petlić 07
Petlić SD, Kragujevac, Zapadna Srbija i KiM
165
Petlić 07
Petlić SD, , Zapadna Srbija i KiM
166
Potisje 2007
FK Potisje, Kikinda, Vojvodina
167
Proleter 07
Proleter, Vršac, Vojvodina
168
Proleter 07
Proleter, , Vojvodina
169
Radnicki
Fk.Radnicki, Nova Pazova, Vojvodina
170
Radnicki 1918
Radnički Ratkovo, Odžaci, Vojvodina
171
ŠF Stari grad
ŠF Stari grad, Beograd, Beograd
172
SFU Ahilije
SFU Ahilije, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
173
Slavija Pivnice
F.K. Slavija, Odžaci, Vojvodina
174
Sloboda
Sloboda, Čačak-Kraljevo, Zapadna Srbija i KiM
175
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
176
Sloboda
Sloboda, , Zapadna Srbija i KiM
177
TRIO 1 2007
FK Trio, Jagodina, Istočna Srbija
178
TRIO 2 2007
FK Trio, Jagodina, Istočna Srbija
179
TSC
TSC Prokuplje, Niš, Istočna Srbija
180
TSC
TSC Prokuplje, , Istočna Srbija
181
Viola 035
FK Viola 035, Jagodina, Istočna Srbija
182
Viola 035
FK Viola 035, ,
183
Viola 035
FK Viola 035, , Istočna Srbija
184
Vojvodina 2008
Vojvodina, Kikinda, Vojvodina
185
VR BANJA 2007
VRANJSKA BANJA FK, Vranje, Istočna Srbija
186
Winner
Winner, Beograd, Beograd
187
Železničar
Železničar, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
188
ŽFK Borac 2014
ŽFK Borac 2014, Lazarevac, Zapadna Srbija i KiM
189
Žfk Mašinac
Žfk Mašinac, Niš, Istočna Srbija
190
Zmajevi 07
Zmajevi 013, Vršac, Vojvodina
 
POMOĆ