Maxi 2009
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 84
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
4
Akademija fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
5
Akademija fudbala Arapovac
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
6
ARENA
Arena, Niš, Reg. Istočna Srbija
7
Atacante 1
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
8
Atletiko
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
9
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
10
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
11
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
12
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
13
Crvena Zvezda Rusko Selo
Crvena zvezda, Kikinda, Reg. Vojvodina
14
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa, Kikinda, Reg. Vojvodina
15
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
16
FENIX PLAVI
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
17
FENIX Svetlo Plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
18
FENIX Tamno Plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
19
Filip Filipovic
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
20
FK Bačka Begeč
Bačka Begeč, Novi Sad, Reg. Vojvodina
21
FK BACKA Despotovo
FK Bačka Despotovo, Odžaci, Reg. Vojvodina
22
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
23
FK Hajduk Stapar
FK Hajduk - Stapar, Odžaci, Reg. Vojvodina
24
FK Jagodina 1 2009
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
25
FK Jagodina 2 2009
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
26
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
27
Fk Jedinstvo
FK Jedinstvo, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
28
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
29
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
30
Fk Kolonija 11421 BELI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
31
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
32
FK KOPAONIK
FK Kopaonik, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
33
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
34
FK krila Krajine Beli
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
35
FK krila Krajine Crveni
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
36
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
37
Fk Radnicki
Fk Radnicki, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
38
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
FK RUDAR CRNI
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
40
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
41
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
42
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
43
FK Sofex
FK Sofex, Novi Sad, Reg. Vojvodina
44
FK Sofex Crveni
FK Sofex, Novi Sad, Reg. Vojvodina
45
FK Sutjeska
Sutjeska, Novi Sad, Reg. Vojvodina
46
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
47
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
48
Fk ZSK 09
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
49
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
50
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
51
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
52
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
53
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
54
Kolubara 1
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
55
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
57
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
58
Meridiana Plavi
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
59
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
60
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
61
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
62
Obilić
Obilić, Kikinda, Reg. Vojvodina
63
OFK Bačka beli
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
64
OFK Bačka plavi
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
65
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
66
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
67
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
68
Ofk Osečina
Osečina, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
71
Radnicki beli
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
72
Radnicki crveni
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
73
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
75
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
77
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
TEK Sloga
TEK Sloga, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
Vojvode
Vojvode, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
Vuk
Vuk, Beograd, Reg. Beograd
82
Winner plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
83
Zadrugar
FK Zadrugar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
84
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
 
POMOĆ