Mega 2008
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 55
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
3
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
4
Akademija Bambi 2009
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
5
AKADEMIJA FUDBALA MILAN
Akademija Fudbala MILAN, Novi Sad, Reg. Vojvodina
6
Bambi
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
7
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
8
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
9
Dušanovac
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
10
Dušanovac 2
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
11
Fair play
Fair Play, Beograd, Reg. Beograd
12
Fenix Svetlo plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
13
Fenix Tamno plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
14
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
15
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
16
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
17
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
18
Fk Jedinstvo
FK Jedinstvo, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
19
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
20
Fk Kolonija 11421 BELI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
21
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
22
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
23
FK krila Krajine Beli
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
24
FK krila Krajine Plavi
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
25
FK Radnicki PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
26
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
27
FK RUDAR CRNI
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
28
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
29
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
30
FK Sofex
FK Sofex, Novi Sad, Reg. Vojvodina
31
FK Sofex Crveni
FK Sofex, Novi Sad, Reg. Vojvodina
32
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
33
Fk ZSK 08
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
34
Hercegovac
FK HERCEGOVAC, Odžaci, Reg. Vojvodina
35
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
36
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
37
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
38
Lion
Lion, Beograd, Reg. Beograd
39
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
40
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
41
Mundijal - Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
42
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
43
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
44
OFK Kikinda
OFK Kikinda, Kikinda, Reg. Vojvodina
45
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
47
Royal
FC Royal, Beograd, Reg. Beograd
48
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
49
Skola fudbala Arena NS
FK Arena, Novi Sad, Reg. Vojvodina
50
Slavija
F.K. Slavija, Odžaci, Reg. Vojvodina
51
Tekstilac
FK Tekstilac, Odžaci, Reg. Vojvodina
52
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
53
Vojvode
Vojvode, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
54
Winner Beli
Winner, Beograd, Reg. Beograd
55
Winner Plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
 
POMOĆ