Mega 2008
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 157
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
3
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
5
Akademija Bambi 2009
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
6
Akademija fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
7
AKADEMIJA FUDBALA MILAN
Akademija Fudbala MILAN, Novi Sad, Reg. Vojvodina
8
Bambi
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
9
Banat Bull
Banat Bull, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
10
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
11
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
12
Beosoccer 2
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
13
BLAGOTIN
FK Blagotin, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
14
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
15
CAR LAZAR
Car Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
16
Coerver junior FA beli 08
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
17
Coerver junior FA crveni 08
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
18
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
19
DUEL JUNIORS
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
20
Dušanovac
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
21
Dušanovac 1
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
22
Dušanovac 2
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
23
Dušanovac 2
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
24
EL Maestro
El Maestro, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
25
F.K.Mačva
FK Mačva Šabac, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
26
FA COERVER NOVI PAZAR
FA Corever, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
27
Fair play
Fair Play, Beograd, Reg. Beograd
28
Fenix Plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
29
Fenix Svetlo plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
30
Fenix Tamno plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
31
Fer plej 2
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
32
Fer plej 2008 T
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
33
Fer plej2
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
34
FK Balkanski 08
FK Balkanski, Pirot, Reg. Istočna Srbija
35
FK Boban Negotin
OFK Boban, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
36
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
37
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
38
FK Dunavac
FK Dunavac, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
40
FK Jagodina 1 2008
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
41
FK Jagodina 2 2008
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
42
FK Jagodina 2 2011
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
43
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
44
Fk Jedinstvo
FK Jedinstvo, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
45
FK JOŠANICA
FK Jošanica, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
47
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
48
Fk Kolonija 11421 BELI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
49
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
50
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
51
FK krila Krajine Beli
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
52
FK krila Krajine Plavi
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
53
FK Lužnica
FK Lužnica, Pirot, Reg. Istočna Srbija
54
FK Napredak
FK Napredak, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
55
FK NATIONAL
FK NATIONAL AG, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
57
FK ONE TEAM CRNI
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
58
FK Petlic
Petlić SD, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
59
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
60
FK Presing
Presing, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
61
FK Radnicki
Radnički, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
62
FK Radnički Klokočevac
Radnički Klokočevac, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
63
FK Radnicki PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
FK Radnički Pirot
FK Radnički, Pirot, Reg. Istočna Srbija
65
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
66
FK RUDAR CRNI
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
67
FK Rudna Glava
Rudna Glava, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
68
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
Fk Sloboda
Fk Sloboda, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
71
FK Sofeks
FK Sofeks, Novi Sad, Reg. Vojvodina
72
FK Sofeks Crveni
FK Sofeks, Novi Sad, Reg. Vojvodina
73
FK Sofex
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
74
FK Sofex Crveni
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
75
FK Trgovacki
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
FK TRIO
FK Trio, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
77
FK TRIO 2009 -1
FK Trio, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
78
FK TRIO 2009-2
FK Trio, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
79
FK TRIO 2010
FK Trio, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
80
FK TRIO 2011
FK Trio, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
81
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
82
Fk ZSK 08
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
83
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
84
Foot
Foot, Beograd, Reg. Beograd
85
FRIKIK
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
86
Hercegovac
FK HERCEGOVAC, Odžaci, Reg. Vojvodina
87
Jadran
Fk Jadran, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
88
JASTREB
Jastreb, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
89
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
90
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
91
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
92
Karadjordje
Karađorđe, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
93
KMF Banjica
FK Rajko Mitić, Pirot, Reg. Istočna Srbija
94
KMF Bor
KMF Bor, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
95
KMF Miners
KMF Miners, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
96
KMF RAŠKA
KMF RAŠKA, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
97
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
98
Kolubara 1
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
100
KRUŠEVAC
Kruševac, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
101
Lehel
Lehel, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
102
LIBERO KIDS
Libero Kids, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
103
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
104
Lion
Lion, Beograd, Reg. Beograd
105
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
106
Mladi Borac
Mladi Borac Dublje, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
107
Mladost-Baroševac
Mladost, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
108
Mladost-Cvetovac
FK Mladost, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
109
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
110
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
111
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
112
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
113
OFK Kikinda
OFK Kikinda, Kikinda, Reg. Vojvodina
114
OFK Poreč 1932
FK Poreč, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
115
OFK RAS
OFK Ras, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
116
OFK Slavija
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
117
OFK Vršac 08
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
118
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
119
OŠ Paja Jovanović 08
OŠ Paja Jovanovic, Vršac, Reg. Vojvodina
120
Partizan 08
Partizan, Vršac, Reg. Vojvodina
121
PEPELJEVAC
FK Pepeljevac 1947, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
122
Plandište 08
Plandište, Vršac, Reg. Vojvodina
123
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
124
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
125
Proleter 08
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
126
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
127
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
128
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
129
Radnički Šid
Radnički Šid, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
130
Royal
FC Royal, Beograd, Reg. Beograd
131
Royal
FC Royal, Beograd, Reg. Beograd
132
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
133
SFU JEDINSTVO 2017 TUTIN
SFU Jedinstvo 2017, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
134
Skola fudbala Arena NS
FK Arena, Novi Sad, Reg. Vojvodina
135
Slavija
F.K. Slavija, Odžaci, Reg. Vojvodina
136
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
137
Sloga BNS 08
Sloga Bantsko N. S., Vršac, Reg. Vojvodina
138
Stari grad
ŠF Stari grad, Beograd, Reg. Beograd
139
Tekstilac
FK Tekstilac, Odžaci, Reg. Vojvodina
140
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
141
Viola 2008
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
142
Viola035 2008 -1
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
143
Viola035 2008-2
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
144
Voja Gačić 08
Voja Gačić, Vršac, Reg. Vojvodina
145
Vojvode
Vojvode, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
146
Vojvodina CC 08
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
147
Vršac 08
Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
148
Winner Beli
Winner, Beograd, Reg. Beograd
149
Winner Plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
150
Winner Žuti
Winner, Beograd, Reg. Beograd
151
Žarkovo Crveni
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
152
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
153
Žarkovo Sivi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
154
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
155
ŽFK Kolubara
ŽFK Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
156
ŽFK NAPREDAK
ŽFK Napredak, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
157
ŽFK Žarkovo
Žfk Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
 
POMOĆ