Proteklog vikenda Kruševac je bio centar dečijeg fudbala u Srbiji i organizator dva završna turnira Mini Maxi lige za prvaka Srbije.
Prvog dana u Maxi kategoriji takmičili su se igrači rođeni 2005.godine a prvo mesto osvojila je ekipa ''filip Filipović'' iz Niša.
Drugoplasirana je ekipa Duel Juniors iz Kruševca a treće mesto osvojila je ekipa Mladost Radost iz Čačka.
Plaketu za Fer plej osvojila je ekipa Akademija Bambi iz Zrenjanina.

maxi2015-16-1maxi2015-16-2

2004 8.00 ПРОЛЕТЕР - РЕАЛ
2003 8.40 РАДНИЧКИ 2 - ДУРЛАН СИТИ
2003 9.20 ВИТЕЗ 1 - РАДНИЧКИ 1
2003 10.00 ВИТЕЗ 2 - НАЦИОНАЛ МИЛАН
2003 10.40 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР - ФРИ КИК 1
2003 11.20 ФРИ КИК 2 - РЕД СТАР 1
2005 12.00 РАДНИЧКИ 2 - РЕАЛ 2
2005 12.40 ВИТЕЗ - РАДНИЧКИ 1
2005 13.20 НАЦИОНАЛ МИЛАН - РЕАЛ 1
2005 14.00 ФРИ КИК 1 - ФРИ КИК 2
2005 14.40 СОКО - РЕД СТАР
2005 15.20 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 2 - КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 1
2005 16.00 Ф. ФИЛИПОВИЋ бели - Ф. ФИЛИПОВИЋ плави

СУБОТА, 8. МАРТ 2014
---

2002 9.00 ЖФК МАШИНАЦ РЕД СТАР 1
2002 9.40 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР ФИЛИП ФИЛИПОВИЋ
2002 10.20 ПРОЛЕТЕР СОКО
2002 11.00 АЦА МЕНТА ФРИ КИК
2002 11.40 РЕД СТАР 2 СЛОГА ЛЕСКОВАЦ
2004 12.20 ЖФК МАШИНАЦ КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 1
2004 13.00 РЕД СТАР КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 2
2004 13.40 ВИТЕЗ 2 ПРОЛЕТЕР
2004 14.20 ВИТЕЗ 1 ЦАР КОНСТАНТИН
2004 15.00 РЕАЛ Ф. ФИЛИПОВИЋ црвени
2004 15.40 СОКО Ф. ФИЛИПОВИЋ жути
2004 16.20 НАЦИОНАЛ МИЛАН ФРИ КИК 1
2006 17.00 РЕАЛ ВИТЕЗ 2
2006 17.40 ДУРЛАН СИТИ КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР
2006 18.20 НАЦИОНАЛ МИЛАН РЕД СТАР 2


НЕДЕЉА, 9. МАРТ 2014
---

2003 8.00 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР РЕД СТАР 2
2003 8.40 РЕД СТАР 1 ФРИ КИК 1
2003 9.20 ВИТЕЗ 1 ФРИ КИК 2
2003 10.00 ДУРЛАН СИТИ РАДНИЧКИ 1
2003 10.40 НАЦИОНАЛ МИЛАН РАДНИЧКИ 2
2006 11.20 ФРИ КИК РЕД СТАР 1
2004 12.00 РЕД СТАР СОКО
2004 12.40 ФРИ КИК 1 РЕАЛ
2004 13.20 ПРОЛЕТЕР ВИТЕЗ 1
2004 14.00 Ф. ФИЛИПОВИЋ црвени ВИТЕЗ 2
2004 14.40 ЦАР КОНСТАНТИН КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 2
2004 15.20 НАЦИОНАЛ МИЛАН КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 1
2004 16.00 ФРИ КИК 2 ЖФК МАШИНАЦ

2002 9.00 ФИЛИП ФИЛИПОВИЋ - РЕД СТАР 2
2002 9.40 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР - ФРИ КИК
2002 10.20 СОКО - ЖФК МАШИНАЦ
2002 11.00 АЦА МЕНТА - РЕД СТАР 1
2002 11.40 СЛОГА ЛЕСКОВАЦ - ПРОЛЕТЕР
2006 12.20 КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИЧАР - РЕАЛ
2006 13.00 ВИТЕЗ 1 - ДУРЛАН СИТИ
2006 13.40 ВИТЕЗ 2 - РЕД СТАР 2
2006 14.20 НАЦИОНАЛ МИЛАН - ФРИ КИК
2004 15.00 ФРИ КИК 2 - КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 1
2004 15.40 Ф. ФИЛИПОВИЋ жути - КОПЕРНИКУС ЖЕЛЕЗНИ. 2
2004 16.20 Ф. ФИЛИПОВИЋ црвени - НАЦИОНАЛ МИЛАН
2004 17.00 ЖФК МАШИНАЦ - ФРИ КИК 1
2004 17.40 ВИТЕЗ 1 - РЕД СТАР
2004 18.20 ВИТЕЗ 2 - ЦАР КОНСТАНТИН

Strana 1 od 4