Mikro 2013
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 58
Filter
1
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
2
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
3
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
4
ARES
Ares, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
5
Atletiko
Atletiko, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
6
Bečkerek 023
Bečkerek 023, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
7
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
8
Crvena Zvezda 2
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
9
DUEL
Duel Juniors, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
10
Dušanovac
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
11
Dušanovac
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
12
F.K.Sofex 2013 beli
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
13
F.K.Sofex 2013 crveni
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
14
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
15
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
16
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
17
FK BUBAMARA
Fk Bubamara 91, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
18
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
19
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
20
FK MILANELO
FK Milanelo, Liga Novi Sad, VOJVODINA
21
FK Mladenovac
FK Mladenovac, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
22
FK Plana
FK Plana, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
23
Fk Rad 13
FK Rad, Liga Beograd, BEOGRAD
24
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
25
FK SENJAK
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
26
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
27
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
28
FK Vojvode
Vojvode, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
29
FK VOSA AS
FK VOSA AS, Liga Novi Sad, VOJVODINA
30
FRIKIK
Free Kick, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
31
GDM
ŠF GDM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
32
IFA TITAN
IFA Titan, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
33
Kać
FK Kać, Liga Novi Sad, VOJVODINA
34
Kalimero 1
Kalimero, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
35
Kalimero 2
Kalimero, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
36
KIKER
Kiker, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
37
KMF.RB Valjevo
KMF "RB" Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
38
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
39
Meridiana
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
40
Mundijal Pancevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
41
OFK Bačka
OFK Bačka, Liga Odžaci, VOJVODINA
42
OFK Gol 13
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
43
One Team 2013
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
44
Petlić SD
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
45
Polet
FK Polet Sivac, Liga Odžaci, VOJVODINA
46
Radnicki
FK Radnički Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
47
Radnički
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
48
Real
Real, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
49
Real 28 1
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
50
Real 28 2
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
51
ŠF PIKSI
ŠF Piksi, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
52
ŠF TRGOVAČKI
FK Trgovački, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
53
Stari grad
ŠF Stari grad, Liga Beograd, BEOGRAD
54
Tekstilac
FK Tekstilac, Liga Odžaci, VOJVODINA
55
Vojvodina 2013
FK Vojvodina, Liga Novi Sad, VOJVODINA
56
Vukovi
Vukovi, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
57
Winner Beli
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
58
Winner Plavi
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
 
POMOĆ