Mikro 2013
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 125
Filter
1
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
2
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , VOJVODINA
5
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
6
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
7
Arena
Fk Arena, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
8
Arena
Fk Arena, , VOJVODINA
9
ARES
Ares, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
10
ARES
Ares, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
11
ARES
Ares, ,
12
Atletiko
Atletiko, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
13
Bečkerek 023
Bečkerek 023, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
14
Buducnost
Buducnost, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
15
Cankovic
FK Cankovic, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
16
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
17
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
18
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, ,
19
Crvena Zvezda 2
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
20
DUEL
Duel Juniors, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
21
DUEL
Duel Juniors, , ISTOČNA SRBIJA
22
Dušanovac
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
23
Dušanovac
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
24
F.K.Sofex 2013 beli
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
25
F.K.Sofex 2013 crveni
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
26
Fer plej
Fer Plej, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
27
Filip Filipović
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
28
Filip Filipović
Filip Filipović, , ISTOČNA SRBIJA
29
Filip Filipović
Filip Filipović, ,
30
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
31
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
32
FK BUBAMARA
Fk Bubamara 91, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
33
FK Dunavac
FK Dunavac, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
34
FK JAGODINA 2013
FK Jagodina, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
35
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
36
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
37
FK Junior Jagodina
FK Junior, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
38
FK KAPEDUNUM 1
FK Kapedunum, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
39
FK KAPEDUNUM 2
FK Kapedunum, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
40
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
41
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
42
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
43
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, , VOJVODINA
44
FK MILANELO
FK Milanelo, Liga Novi Sad, VOJVODINA
45
FK Mladenovac
FK Mladenovac, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
46
FK Petlic 2013
Petlić SD, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
47
FK Plana
FK Plana, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
48
FK Presing 2013
Presing, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
49
Fk Rad 13
FK Rad, Liga Beograd, BEOGRAD
50
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
51
FK SENJAK
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
52
FK SEVOJNO
FK Sevojno, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
53
FK SLOBODA
Sloboda, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
54
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
55
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
56
FK Sparta 2013
Fk Sparta, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
57
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
58
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
59
FK TRON
FK Tron, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
60
FK Viola 035
FK Viola 035, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
61
FK Viola 035
FK Viola 035, , ISTOČNA SRBIJA
62
FK Viola 035
FK Viola 035, ,
63
FK Vojvode
Vojvode, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
64
FK VOSA AS
FK VOSA AS, Liga Novi Sad, VOJVODINA
65
FRIKIK
Free Kick, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
66
GDM
ŠF GDM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
67
GDM
ŠF GDM, , VOJVODINA
68
GDM
ŠF GDM, ,
69
GFK Grocanski
Fk Grocanski, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
70
IFA TITAN
IFA Titan, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
71
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
72
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, , VOJVODINA
73
Kać
FK Kać, Liga Novi Sad, VOJVODINA
74
Kalimero 1
Kalimero, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
75
Kalimero 2
Kalimero, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
76
KIKER
Kiker, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
77
KIKER
Kiker, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
78
KMF.RB Valjevo
KMF "RB" Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
79
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
80
KOLAŠIN
FK Kolašin*, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
81
KOSMET
Kosmet, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
82
LJ.F LAVOVI
Ljubitelji fudbala Lavovi 016, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
83
Meridiana
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
84
Meridiana
Meridiana, , VOJVODINA
85
Meridiana
Meridiana, ,
86
Mundijal Pancevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
87
Nika
FK Nika, Liga Beograd, BEOGRAD
88
Nika
FK Nika, ,
89
OFK Bačka
OFK Bačka, Liga Odžaci, VOJVODINA
90
OFK DIF
OFK Dif, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
91
OFK DIF
OFK Dif, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
92
OFK Gol 13
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
93
OFK Klek
OFK Klek, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
94
Omladinac
Omladinac, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
95
Omladinac
Omladinac, , VOJVODINA
96
One Team 2013
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
97
Petlić
FK-ZŠF Petlić, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
98
Petlić
FK-ZŠF Petlić, , VOJVODINA
99
Petlić SD
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
100
Polet
FK Polet Sivac, Liga Odžaci, VOJVODINA
101
Proleter
FK Proleter, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
102
Radnicki
Fk Radnički, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
103
Radnicki
FK Radnički Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
104
Radnički
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
105
Radnicki
FK Radnički Valjevo, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
106
Radnički Svilajnac
Radnički, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
107
Radnički Svilajnac
Radnički, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
108
Real
Real, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
109
Real 28 1
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
110
Real 28 1
Real 28, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
111
Real 28 1
Real 28, ,
112
Real 28 2
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
113
RUDAR
Fk Rudar, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
114
SF 28 JUn
28. Jun, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
115
ŠF PIKSI
ŠF Piksi, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
116
ŠF TRGOVAČKI
FK Trgovački, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
117
Stari grad
ŠF Stari grad, Liga Beograd, BEOGRAD
118
SU PARNI VALJAK
SU PARNI VALJAK, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
119
Tekstilac
FK Tekstilac, Liga Odžaci, VOJVODINA
120
Tika Taka
SFSU Tika-Taka, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
121
Viola 2013 Despotovac
FK Viola, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
122
Vojvodina 2013
FK Vojvodina, Liga Novi Sad, VOJVODINA
123
Vukovi
Vukovi, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
124
Winner Beli
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
125
Winner Plavi
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
 
POMOĆ