Mini 2013
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 176
Filter
1
Af Djokic
AF Djokić, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
2
Af Djokic
AF Djokić, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, ,
5
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Region Vojvodina
6
Akademija Bambi crveni
Akademija Bambi, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
7
Akademija f. Lazarevac 2
Akademija fudbala Lazarevac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
8
Akademija f.Lazarevac 1
Akademija fudbala Lazarevac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
9
Apolon
Apolon, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
10
Arena
Fk Arena, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
11
Arena
Fk Arena, , Region Vojvodina
12
Arena SU - 2013
FK Arena SU, MMFL Subotica, Region Vojvodina
13
Arena SU - 2013
FK Arena SU, MMFL Subotica, Region Vojvodina
14
Atletiko
Atletiko, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
15
Bečkerek
Bečkerek 023, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
16
Bubamara
Fk Bubamara 91, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
17
Buducnost
Buducnost, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
18
BUDUĆNOST - Niš
FK Budućnost Popovac, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
19
BUDUĆNOST - Niš
FK Budućnost Popovac, , Region Istočna Srbija
20
Budućnost Plavi
FK Budućnost Popovac, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
21
Cankovic
FK Cankovic, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
22
Coerver junior FA
Coerver junior FA, MMFL Vršac, Region Vojvodina
23
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, MMFL Beograd, Region Beograd
24
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, MMFL Beograd, Region Beograd
25
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, ,
26
Dinamo
Dinamo Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
27
Dinamo
Dinamo Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
28
DUEL
Duel Juniors, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
29
DUEL
Duel Juniors, , Region Istočna Srbija
30
Dusanovac
Dušanovac, MMFL Beograd, Region Beograd
31
Dusanovac
Dušanovac, MMFL Beograd, Region Beograd
32
Dusanovac
Dušanovac, MMFL Beograd, Region Beograd
33
FA Coerver 2013
FA Coerver, MMFL Novi Pazar, Region Zapadna Srbija i KiM
34
FA Coerver 2013
FA Coerver, , Region Zapadna Srbija i KiM
35
FC Derby
FC Derby, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
36
Fer Plej
Fer Plej, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
37
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
38
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, , Region Istočna Srbija
39
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, ,
40
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
41
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
42
FK Cepelin
FK Cepelin, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
43
FK Dubočica
GFK Dubočica, MMFL Leskovac, Region Istočna Srbija
44
FK Dubočica
GFK Dubočica, , Region Istočna Srbija
45
FK DUNAV BP
FK Dunav, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
46
FK JAGODINA
FK Jagodina, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
47
FK JAGODINA
FK Jagodina, , Region Istočna Srbija
48
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
49
FK Junior
FK Junior, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
50
FK Junior
FK Junior, , Region Istočna Srbija
51
FK KAPEDUNUM
FK Kapedunum, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
52
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
53
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
54
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
55
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, , Region Vojvodina
56
Fk Lazarevac
Lazarevac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
57
Fk Mačva
FK Mačva Šabac, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
58
FK Meridiana
Meridiana, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
59
FK Meridiana
Meridiana, , Region Vojvodina
60
FK Mladenovac
FK Mladenovac, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
61
FK Mladenovac
FK Mladenovac, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
62
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
63
FK Obilić
Obilić, MMFL Subotica, Region Vojvodina
64
FK Obilić
Obilić, MMFL Subotica, Region Vojvodina
65
FK Obilić
Obilić, , Region Vojvodina
66
FK ORLICI 2013
Orlići, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
67
FK Petlić 2013
Petlić SD, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
68
Fk Petrika
FK Petrika, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
69
FK Presing 2013
Presing, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
70
FK Radnicki
Radnički, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
71
FK Radnički Pirot 2013
FK Radnički ., MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
72
FK Rajko Mitić 2013
FK Rajko Mitić, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
73
Fk Real 28 1
Real 28, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
74
Fk Real 28 2
Real 28, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
75
Fk Real 28 2
Real 28, , Region Zapadna Srbija i KiM
76
Fk Rudar Kosovska Mitrovica
Fk Rudar, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
77
FK SEVOJNO
FK Sevojno, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
78
FK SLOBODA 1
Sloboda, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
79
FK SLOBODA 1
Sloboda, , Region Zapadna Srbija i KiM
80
FK SLOBODA 2
Sloboda, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
81
FK Sloga
FK Sloga, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
82
FK SLOGA
FK Sloga Bajna Bašta, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
83
FK Sloga
FK Sloga, , Region Zapadna Srbija i KiM
84
FK Sloga Leskovac
FK Sloga Leskovac, MMFL Leskovac, Region Istočna Srbija
85
FK SLOGA POZEGA
FK Sloga Pozega, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
86
FK Soko
FK Soko Nova Gajdobra, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
87
FK Soko 2013
Soko - Saraorci, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
88
Fk Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
89
Fk Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, ,
90
Fk Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, , Region Zapadna Srbija i KiM
91
FK Tešnjar
Tešnjar, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
92
FK Tešnjar
Tešnjar, , Region Zapadna Srbija i KiM
93
FK Tešnjar
Tešnjar, ,
94
FK TRON
FK Tron, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
95
FK TRON
FK Tron, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
96
FK TRON
FK Tron, , Region Zapadna Srbija i KiM
97
FK Viola 035 2013
FK Viola 035, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
98
Fk Železničar Lajkovac
Železničar, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
99
FK ZLATAR
FK Zlatar, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
100
Frikik - Niš
Free Kick, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
101
Frikik - Niš
Free Kick, ,
102
Frikik - Niš
Free Kick, , Region Istočna Srbija
103
FRIKIK 2
Free Kick, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
104
GDM
ŠF GDM, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
105
GDM
ŠF GDM, , Region Vojvodina
106
GDM
ŠF GDM, ,
107
Indjija
FK Indjija, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
108
Inviktus 2020
Inviktus 2020, MMFL Vršac, Region Vojvodina
109
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
110
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, , Region Vojvodina
111
KAĆ
FK Kać, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
112
Kiker
Kiker, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
113
Kiker
Kiker, , Region Zapadna Srbija i KiM
114
KMF Pirot 2013
KMF Pirot, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
115
KMF.RB Valjevo
KMF RB, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
116
KMF.RB Valjevo
KMF RB, , Region Zapadna Srbija i KiM
117
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
118
KOSMET
Kosmet, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
119
Kristal A
SUF Kristal 2018, MMFL Vršac, Region Vojvodina
120
Kristal A
SUF Kristal 2018, , Region Vojvodina
121
Kristal B
SUF Kristal 2018, MMFL Vršac, Region Vojvodina
122
LIBERO KIDS
Libero Kids, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
123
Metalac G.Milanovac 1
Metalac, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
124
Metalac G.Milanovac 2
Metalac, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
125
Mundijal
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
126
Mundijal Pa
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
127
Nacional Gladijatori
Nacional, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
128
Nacional Gladijatori 1
Nacional, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
129
NAPREDAK
FK Napredak, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
130
Nika
FK Nika, MMFL Beograd, Region Beograd
131
Nika
FK Nika, MMFL Beograd, Region Beograd
132
Nika
FK Nika, ,
133
Novante
FK Novante, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
134
OFK DIF
OFK Dif, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
135
OFK DIF
OFK Dif, , Region Zapadna Srbija i KiM
136
Ofk Gol
OFK Gol, MMFL Beograd, Region Beograd
137
OFK MORAVA ĆIĆEVAC
OFK Morava 2012, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
138
OFK Osečina
Osečina, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
139
OFK Senjak beli
FK Senjak, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
140
OFK Senjak plavi
FK Senjak, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
141
PARNI VALJAK
SU PARNI VALJAK, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
142
Petlic SD
Petlić SD, MMFL Beograd, Region Beograd
143
Polet Kids
Polet Kids, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
144
Polet Sivac
FK Polet Sivac, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
145
Proleter
FK Proleter, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
146
Radnički
Radnički Niš, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
147
Radnicki narandžasti
FK Radnički Valjevo, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
148
Radnicki plavi
FK Radnički Valjevo, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
149
REAL - Niš
Real, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
150
REAL - Niš
Real, , Region Istočna Srbija
151
RFK Novi Sad
FK RFK NOVI SAD, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
152
Ribnica
Ribnica, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
153
ŠF Libero Pirot
ŠF Libero, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
154
ŠF Libero Pirot
ŠF Libero, , Region Istočna Srbija
155
SF Trgovacki
FK Trgovački, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
156
Sindjelic
FK Sindjelić, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
157
Sinđelić
Ofk Sindjelić, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
158
Sloboda Čačak
Sloboda, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
159
Sloboda Čačak
Sloboda, , Region Zapadna Srbija i KiM
160
Spartak - 2013
FK Spartak, MMFL Subotica, Region Vojvodina
161
Spartak - 2013
FK Spartak, MMFL Subotica, Region Vojvodina
162
Stražilovo
FK Stražilovo, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
163
SU Team
SU Team, MMFL Subotica, Region Vojvodina
164
SU Team
SU Team, MMFL Subotica, Region Vojvodina
165
Subotica 2013
FK Subotica, MMFL Subotica, Region Vojvodina
166
Subotica 2013
FK Subotica, MMFL Subotica, Region Vojvodina
167
Takovo
Takovo, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
168
Tekstilac
FK Tekstilac, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
169
Tika Taka
SFSU Tika-Taka, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
170
Vašarište
FK Vašarište, MMFL Kragujevac, Region Zapadna Srbija i KiM
171
Vašarište
FK Vašarište, , Region Zapadna Srbija i KiM
172
Viola
FK Viola, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
173
VOJVODINA
FK Vojvodina, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
174
VUKOVI
OFK Vukovi, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
175
Vukovi
Vukovi, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
176
Zarkvo
Žarkovo, MMFL Beograd, Region Beograd
 
POMOĆ