Midi 2011
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 88
Filter
1
Af Radj
Akademija RAĐ, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
2
Akademija fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
3
Atletiko crni
Atletiko, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
4
Atletiko žuti
Atletiko, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
5
Bečkerek 023
Bečkerek 023, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
6
Budućnost Krušik
Budućnost Krušik, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
7
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
8
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
9
DUEL
Duel Juniors, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
10
Dusanovac Plavi
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
11
F.K.Sofex 2011
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
12
Fc Beosoccer
Beosoccer, Liga Beograd, BEOGRAD
13
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
14
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
15
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
16
FK BUBAMARA
Fk Bubamara 91, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
17
FK DUNAV BP
FK Dunav, Liga Novi Sad, VOJVODINA
18
FK JAGODINA 2011
FK Jagodina, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
19
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
20
FK Junior Jagodina
FK Junior, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
21
FK KARADJORDJE
Karađorđe, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
22
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
23
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
24
FK Mladenovac
FK Mladenovac, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
25
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
26
FK Plana
FK Plana, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
27
Fk Rad 11
FK Rad, Liga Beograd, BEOGRAD
28
FK Ribnica
Ribnica, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
29
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
30
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
31
FK SENJAK NARANDZASTI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
32
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
33
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
34
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
35
FK VOSA AS
FK VOSA AS, Liga Novi Sad, VOJVODINA
36
FRIKIK 1
Free Kick, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
37
FRIKIK 2
Free Kick, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
38
GAUČOSI
FK Gaučosi, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
39
hajduk
Hajduk 1912, Liga Odžaci, VOJVODINA
40
hajduk 2
Hajduk 1912, Liga Odžaci, VOJVODINA
41
IFA TITAN 1
IFA Titan, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
42
IFA TITAN 2
IFA Titan, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
43
Kać
FK Kać, Liga Novi Sad, VOJVODINA
44
KMF.RB Valjevo
KMF "RB" Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
45
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
46
Kolubara 1
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
47
Kolubara 2
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
48
Kolubara 3
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
49
KRUŠEVAC
Kruševac, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
50
Lazarevac
Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
51
Meridiana Crni
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
52
Meridiana Plavi
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
53
MLADOST PRELJINA
FK Mladost Preljina, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
54
Mundijal Pancevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
55
Mungosi
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
56
Mungosi
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
57
Mungosi 1
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
58
Mungosi 2
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
59
OFK Bačka
OFK Bačka, Liga Odžaci, VOJVODINA
60
OFK Gol 11
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
61
OFK Napredak Markovac
FK Napredak, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
62
OFK Odžaci
Ofk Odzaci, Liga Odžaci, VOJVODINA
63
Omladinac
Omladinac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
64
One Team 2011 beli
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
65
One Team 2011 crni
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
66
Petlić SD
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
67
Radnicki
FK Radnički Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
68
Radnički beli
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
69
Radnički plavi
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
70
Real
Real, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
71
Real 28 2
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
72
Real 28 1
Real 28, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
73
Šampion Nais
Šampion Nais, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
74
Saric
Gardoš, Liga Beograd, BEOGRAD
75
Sf Brajovic
SFU Brajović, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
76
ŠF PIKSI
ŠF Piksi, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
77
ŠF TRGOVAČKI
FK Trgovački, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
78
SLOBODA ČAČAK
Sloboda, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
79
Tekstilac
FK Tekstilac, Liga Odžaci, VOJVODINA
80
Viola 2011 Despotovac
FK Viola, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
81
Vojvodina beli
FK Vojvodina, Liga Novi Sad, VOJVODINA
82
Vojvodina crveni
FK Vojvodina, Liga Novi Sad, VOJVODINA
83
Winner
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
84
Winner Plavi
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
85
Zadrugar 1
FK Zadrugar, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
86
Zadrugar 2
FK Zadrugar, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
87
Żarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
88
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
 
POMOĆ