Maxi 2011
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 198
Filter
1
Ada
Ada, MMFL Beograd, Region Beograd
2
Akademija Bambi
Akademija Bambi, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
3
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Region Vojvodina
4
Akademija Bambi crveni
Akademija Bambi, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
5
Akademija fudbala Lazarevac
Akademija fudbala Lazarevac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
6
Apolon 04
FK. Apolon 4, MMFL Kragujevac, Region Zapadna Srbija i KiM
7
Apolon 04
FK. Apolon 4, , Region Zapadna Srbija i KiM
8
Arena
Fk Arena, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
9
Arena SU - 2011
FK Arena SU, MMFL Subotica, Region Vojvodina
10
Arena SU - 2011
FK Arena SU, MMFL Subotica, Region Vojvodina
11
Atacante
Atacante, MMFL Beograd, Region Beograd
12
Atacante
Atacante, MMFL Beograd, Region Beograd
13
Atletiko crni
Atletiko, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
14
Atletiko žuti
Atletiko, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
15
Bečkerek
Bečkerek 023, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
16
Bečkerek
Bečkerek 023, , Region Vojvodina
17
Buducnost
Buducnost, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
18
BUDUĆNOST - Niš
FK Budućnost Popovac, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
19
Budućnost Popovac
FK Budućnost Popovac, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
20
Budućnost Popovac
FK Budućnost Popovac, , Region Istočna Srbija
21
Cankovic
FK Cankovic, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
22
Coerver junior FA
Coerver junior FA, MMFL Vršac, Region Vojvodina
23
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, MMFL Beograd, Region Beograd
24
Dinamo
Dinamo Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
25
Dinamo Pančevo
Dinamo Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
26
Dinamo Pančevo
Dinamo Pančevo, ,
27
Duel Juniors
Duel Juniors, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
28
Duel Juniors
Duel Juniors, , Region Istočna Srbija
29
Duel Juniors
Duel Juniors, ,
30
Dunav Slankamen
FK Dunav, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
31
Dusanovac
Dušanovac, MMFL Beograd, Region Beograd
32
Fair play
Fair Play, MMFL Beograd, Region Beograd
33
Fer Plej
Fer Plej, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
34
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
35
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, ,
36
Filip Filipović - Niš
Filip Filipović, , Region Istočna Srbija
37
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
38
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
39
FK Cepelin
FK Cepelin, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
40
FK CRNOKOSA
FK CRNOKOSA, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
41
FK Dubočica
GFK Dubočica, MMFL Leskovac, Region Istočna Srbija
42
FK Dubočica
GFK Dubočica, , Region Istočna Srbija
43
FK DUNAV BP
FK Dunav, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
44
FK JAGODINA
FK Jagodina, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
45
FK JAGODINA
FK Jagodina, , Region Istočna Srbija
46
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
47
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
48
FK JEDINSTVO 1
FK JEDINSTVO PUTEVI, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
49
FK JEDINSTVO 2
FK JEDINSTVO PUTEVI, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
50
FK Junior
FK Junior, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
51
FK Junior
FK Junior, , Region Istočna Srbija
52
FK Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
53
FK Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
54
FK Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, ,
55
FK Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, , Region Zapadna Srbija i KiM
56
fk Kolubara 1
Kolubara, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
57
fk Kolubara 1
Kolubara, , Region Zapadna Srbija i KiM
58
Fk Kolubara 2
Kolubara, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
59
Fk Kolubara 3
Kolubara, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
60
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, MMFL Odžaci-Gajdobra, Region Vojvodina
61
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, , Region Vojvodina
62
Fk Lazarevac
Lazarevac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
63
Fk Mačva
FK Mačva Šabac, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
64
FK Mihajlovac 2011
Mihajlovac, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
65
Fk Mladenovac
FK Mladenovac, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
66
Fk Mladenovac
FK Mladenovac, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
67
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
68
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, MMFL Novi Pazar, Region Zapadna Srbija i KiM
69
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, , Region Zapadna Srbija i KiM
70
FK Petlić 2011
Petlić SD, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
71
FK Plana
FK Plana, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
72
FK Presing 2011
Presing, MMFL Smederevo, Region Zapadna Srbija i KiM
73
FK Radnicki
Radnički, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
74
FK Radnički Pirot 2011
FK Radnički ., MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
75
FK Rajko Mitić 2011
FK Rajko Mitić, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
76
FK Real 28
Real 28, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
77
FK Real 28 2
Real 28, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
78
FK SLOBODA
Sloboda, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
79
FK SLOBODA
Sloboda, , Region Zapadna Srbija i KiM
80
FK Sloga
FK Sloga, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
81
FK Sloga
FK Sloga, , Region Zapadna Srbija i KiM
82
FK Sloga Leskovac
FK Sloga Leskovac, MMFL Leskovac, Region Istočna Srbija
83
FK SLOGA POZEGA
FK Sloga Pozega, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
84
FK Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
85
FK Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, , Region Zapadna Srbija i KiM
86
FK Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, ,
87
FK Tešnjar
Tešnjar, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
88
FK TRON
FK Tron, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
89
FK TRON
FK Tron, MMFL Smederevska Palanka, Region Zapadna Srbija i KiM
90
FK Viola 035 2011
FK Viola 035, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
91
FK Vojvodina
FK Vojvodina, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
92
FK Vojvodina
FK Vojvodina, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
93
FK Vojvodina
FK Vojvodina, , Region Vojvodina
94
FK Vojvodina
FK Vojvodina, ,
95
FK ZLATAR
FK Zlatar, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
96
Fkpolet
Fkpolet, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
97
Foot
Foot, MMFL Beograd, Region Beograd
98
Fortuna
FK Fortuna, MMFL Beograd, Region Beograd
99
Forza
Forza, MMFL Beograd, Region Beograd
100
FRIKIK - Niš
Free Kick, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
101
FRIKIK - Niš
Free Kick, , Region Istočna Srbija
102
FRIKIK 2
Free Kick, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
103
Gardos
Gardoš, MMFL Beograd, Region Beograd
104
Gaučosi
FK Gaučosi, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
105
Gradnulica Junior
Gradnulica Junior, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
106
Graovac
FK Graovac, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
107
Guča
Guča, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
108
Hajduk 1912
Hajduk 1912, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
109
IFA Titan 1
IFA Titan, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
110
IFA Titan 1
IFA Titan, , Region Zapadna Srbija i KiM
111
IFA Titan 2
IFA Titan, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
112
Indjija
FK Indjija, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
113
Inviktus 2020
Inviktus 2020, MMFL Vršac, Region Vojvodina
114
KAĆ
FK Kać, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
115
KAĆ - crveni
FK Kać, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
116
Kiker
Kiker, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
117
KMF Pirot 2011
KMF Pirot, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
118
KMF.RB Valjevo
KMF RB, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
119
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
120
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, , Region Istočna Srbija
121
KOSMET
Kosmet, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
122
KOSMET
Kosmet, , Region Zapadna Srbija i KiM
123
Kristal A
SUF Kristal 2018, MMFL Vršac, Region Vojvodina
124
Kristal A
SUF Kristal 2018, , Region Vojvodina
125
Kristal B
SUF Kristal 2018, MMFL Vršac, Region Vojvodina
126
KRUŠEVAC
Kruševac, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
127
Lehel
Lehel, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
128
LIBERO KIDS
Libero Kids, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
129
Lion
KMF Lion, MMFL Beograd, Region Beograd
130
Metalac G.Milanovac
Metalac, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
131
Mladost Preljina
FK Mladost Preljina, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
132
Mondial
Mondial, MMFL Beograd, Region Beograd
133
Mundijal PA
Mundijal Pančevo, MMFL Beograd, Region Beograd
134
Mungosi
Mungosi, MMFL Beograd, Region Beograd
135
NAPREDAK
FK Napredak, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
136
Nika
FK Nika, MMFL Beograd, Region Beograd
137
Nika
FK Nika, MMFL Beograd, Region Beograd
138
Nika
FK Nika, ,
139
OFK DIF
OFK Dif, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
140
OFK Morava Katrga
OFK Morava Katrga, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
141
OFK POZEGA
OFK Požega, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
142
OFK Proleter
OFK Proleter, MMFL Vršac, Region Vojvodina
143
OFK Senjak beli
FK Senjak, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
144
OFK Senjak beli
FK Senjak, , Region Zapadna Srbija i KiM
145
OFK Senjak narandzasti
FK Senjak, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
146
OFK Senjak plavi
FK Senjak, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
147
Olimpik
Olimpik, MMFL Beograd, Region Beograd
148
One Team
FK ONE TEAM, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
149
One Team
FK ONE TEAM, ,
150
One Team
FK ONE TEAM, , Region Vojvodina
151
One Team 2011 crni
FK ONE TEAM, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
152
Orlovac Mrčajevci
FK Orlovac, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
153
PALIĆ BAMBINO 2011
FSU Palić Bambino, MMFL Subotica, Region Vojvodina
154
PALIĆ BAMBINO 2011
FSU Palić Bambino, MMFL Subotica, Region Vojvodina
155
PALIĆ BAMBINO 2011
FSU Palić Bambino, , Region Vojvodina
156
PARNI VALJAK 1
SU PARNI VALJAK, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
157
PARNI VALJAK 1
SU PARNI VALJAK, , Region Zapadna Srbija i KiM
158
PARNI VALJAK 2
SU PARNI VALJAK, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
159
Partizan
Partizan, MMFL Vršac, Region Vojvodina
160
Petlic SD
Petlić SD, MMFL Beograd, Region Beograd
161
Polet Dorcol
Polet Dorćol, MMFL Beograd, Region Beograd
162
Proleter
FK Proleter, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
163
Proleter
FK Proleter, , Region Vojvodina
164
Radnicki
Fk Radnički, MMFL Nova Pazova, Region Vojvodina
165
Radnički 1905
FK Radnički 1905, MMFL Subotica, Region Vojvodina
166
Radnički 1905
FK Radnički 1905, MMFL Subotica, Region Vojvodina
167
Radnicki narandžasti
FK Radnički Valjevo, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
168
Radnicki narandžasti
FK Radnički Valjevo, , Region Zapadna Srbija i KiM
169
Radnicki plavi
FK Radnički Valjevo, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
170
Radnicki plavi
FK Radnički Valjevo, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
171
Radnicki plavi
FK Radnički Valjevo, , Region Zapadna Srbija i KiM
172
RFK Novi Sad
FK RFK NOVI SAD, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
173
Royal
FC Royal, MMFL Beograd, Region Beograd
174
Rudar
Fk Rudar, MMFL Kosovska Mitrovica, Region Zapadna Srbija i KiM
175
Šf Lajkovac
ŠF Lajkovac, MMFL Lazarevac, Region Zapadna Srbija i KiM
176
ŠF Libero
ŠF Libero, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
177
ŠF Libero
ŠF Libero, , Region Istočna Srbija
178
SF MAKSIMOVIC
SKOLA FUDBALA MAKSIMOVIC, MMFL Užice, Region Zapadna Srbija i KiM
179
SF Trgovacki
FK Trgovački, MMFL Velika Plana, Region Zapadna Srbija i KiM
180
Sinđelić
Ofk Sindjelić, MMFL Niš, Region Istočna Srbija
181
Spartak - 2011
FK Spartak, MMFL Subotica, Region Vojvodina
182
Spartak - 2011
FK Spartak, MMFL Subotica, Region Vojvodina
183
Sporto 023
FK Sporto, MMFL Zrenjanin, Region Vojvodina
184
Subotica 2011
FK Subotica, MMFL Subotica, Region Vojvodina
185
Subotica 2011
FK Subotica, MMFL Subotica, Region Vojvodina
186
Takovo
Takovo, MMFL Čačak- Kraljevo- Gornji Milanovac, Region Zapadna Srbija i KiM
187
Tika Taka
SFSU Tika-Taka, MMFL Šabac, Region Zapadna Srbija i KiM
188
TRIO 2011
FK Trio, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
189
Varga
ŠF Varga, MMFL Beograd, Region Beograd
190
Viola
FK Viola, MMFL Jagodina, Region Istočna Srbija
191
Vojvode
Vojvode, MMFL Mionica, Region Zapadna Srbija i KiM
192
Vuk
Vuk, MMFL Beograd, Region Beograd
193
VUKOVI
OFK Vukovi, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
194
Winner
Winner, MMFL Beograd, Region Beograd
195
ŽFK Jedinstvo 2010
ŽFK Jedinstvo, MMFL Pirot, Region Istočna Srbija
196
ŽFK NAPREDAK
ŽFK Napredak, MMFL Kruševac, Region Istočna Srbija
197
ŽSK beli
ŽSK, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
198
ŽSK plavi
ŽSK, MMFL Novi Sad, Region Vojvodina
 
POMOĆ