Maxi 2010
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 171
Filter
1
Ada
Ada, Liga Beograd, BEOGRAD
2
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
3
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
5
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , VOJVODINA
6
Akademija Bambi
Akademija Bambi, ,
7
Akademija Bambi crni
Akademija Bambi, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
8
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
9
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
10
Arena
Fk Arena, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
11
Arena
Fk Arena, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
12
Atacante
Atacante, Liga Beograd, BEOGRAD
13
Atletiko
Atletiko, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
14
Bečkerek 023
Bečkerek 023, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
15
Bečkerek 023
Bečkerek 023, , VOJVODINA
16
Borac
FK Borac Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
17
Borac Šajkaš
FK Borac, Liga Novi Sad, VOJVODINA
18
Buducnost
Buducnost, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
19
Buducnost
Buducnost, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
20
Buducnost
Buducnost, , VOJVODINA
21
Budućnost Krušik
Budućnost Krušik, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
22
Cankovic
FK Cankovic, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
23
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
24
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
25
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
26
D.A.S.
D.A.S., Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
27
Dinamo Pancevo
Dinamo Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
28
DUEL
Duel Juniors, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
29
DUEL
Duel Juniors, , ISTOČNA SRBIJA
30
DUEL
Duel Juniors, ,
31
Dusanovac
Dušanovac, ,
32
Dusanovac Plavi
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
33
Dusanovac Plavi
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
34
Dusanovac Plavi
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
35
Dusanovac zuti
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
36
F.K.Sofex 2010
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
37
FER PLEJ
Fer Plej, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
38
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
39
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
40
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
41
FK BUDUCNOST
FK BUDUĆNOST, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
42
FK CRNOKOSA
FK CRNOKOSA, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
43
FK DUNAV BP
FK Dunav, Liga Novi Sad, VOJVODINA
44
FK DUNAV BP
FK Dunav, , VOJVODINA
45
FK Dunavac 2010
FK Dunavac, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
46
FK Hercegovac 2010
FK HERCEGOVAC, Liga Odžaci, VOJVODINA
47
FK JAGODINA
FK Jagodina, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
48
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
49
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
50
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
51
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
52
FK Junior Jagodina
FK Junior, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
53
FK Junior Jagodina
FK Junior, , ISTOČNA SRBIJA
54
FK KAPEDUNUM
FK Kapedunum, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
55
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
56
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
57
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
58
FK Krila Krajine - beli
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
59
FK Krila Krajine - žuti
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
60
FK Krila Krajine - žuti
FK Krila Krajine, , VOJVODINA
61
FK Mladenovac
FK Mladenovac, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
62
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
63
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar, Liga Novi Pazar, ZAPADNA SRBIJA I KIM
64
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
65
FK Petlic 2010
Petlić SD, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
66
FK Petlic 2010
Petlić SD, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
67
Fk Petrika Crni
FK Petrika, Liga Novi Sad, VOJVODINA
68
Fk Petrika Plavi
FK Petrika, Liga Novi Sad, VOJVODINA
69
Fk Petrika Plavi
FK Petrika, , VOJVODINA
70
FK Plana
FK Plana, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
71
FK Presing 2010
Presing, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
72
FK Ribnica-beli
Ribnica, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
73
FK Ribnica-plavi
Ribnica, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
74
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
75
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
76
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, ,
77
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
78
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
79
FK SLOBODA
Sloboda, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
80
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
81
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
82
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
83
FK TRON
FK Tron, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
84
FK Viola 035
FK Viola 035, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
85
FK ZSK
FK ZSK, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
86
FRIKIK
Free Kick, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
87
GUČA
Guča, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
88
IFA TITAN
IFA Titan, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
89
Jadran
Fk Jadran, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
90
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
91
Kać
FK Kać, Liga Novi Sad, VOJVODINA
92
KMF RASKA
KMF RAŠKA, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
93
KMF.RB Valjevo
KMF "RB" Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
94
KNEZ LAZAR
Knez Lazar, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
95
KOLAŠIN
FK Kolašin*, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
96
Kolubara 1
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
97
Kolubara 2
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
98
Kolubara 3
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
99
KOSMET
Kosmet, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
100
KRUŠEVAC
Kruševac, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
101
Lazarevac
Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
102
Lazarevac
Lazarevac, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
103
Lehel
Lehel, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
104
LIBERO
Libero Kids, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
105
Meridiana Crni
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
106
Meridiana Plavi
Meridiana, Liga Novi Sad, VOJVODINA
107
Mladost
FK Mladost, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
108
MLADOST PRELJINA
FK Mladost Preljina, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
109
MLADOST PRELJINA
FK Mladost Preljina, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
110
Mundijal Pancevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
111
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
112
Mungosi
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
113
Nacional Dinča
Nacional Dinča, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
114
Nacional Dinča
Nacional Dinča, , ISTOČNA SRBIJA
115
Nacional Dinča
Nacional Dinča, ,
116
Nacional ljubicasti
Nacional Dinča, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
117
Nika
FK Nika, Liga Beograd, BEOGRAD
118
Nika
FK Nika, ,
119
OFK Bačka
OFK Bačka, Liga Odžaci, VOJVODINA
120
OFK DIF
OFK Dif, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
121
OFK DIF
OFK Dif, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
122
Ofk Gol
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
123
OFK Gol 10
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
124
OFK Klek
OFK Klek, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
125
OFK Napredak Markovac
FK Napredak, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
126
OFK POZEGA
OFK Požega, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
127
Omladinac
Omladinac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
128
OMLADINAC Zablaće
FK Omladinac, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
129
One Team 2010 beli
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
130
One Team 2010 beli
FK ONE TEAM, , VOJVODINA
131
One Team 2010 crni
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
132
ORLOVAC Mrčajevci
FK Orlovac, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
133
Petlić
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
134
Petlić
FK-ZŠF Petlić, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
135
Petlić SD
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
136
Proleter
FK Proleter, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
137
Rabona
ŠF Rabona, Liga Beograd, BEOGRAD
138
Radnicki
Fk Radnički, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
139
Radnicki
FK Radnički Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
140
Radnicki
FK Radnički Valjevo, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
141
Radnicki
Fk Radnički, , VOJVODINA
142
Radnicki
Fk Radnički, ,
143
Radnički 11
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
144
Radnički Prim
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
145
Radnički Sekund
Radnički Niš, Liga Niš, ISTOČNA SRBIJA
146
Radnički Svilajnac
Radnički, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
147
Radnički Svilajnac
Radnički, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
148
Rađevac
FK Rađevac, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
149
Royal
FC Royal, Liga Beograd, BEOGRAD
150
RUDAR
Fk Rudar, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
151
Saric
Gardoš, Liga Beograd, BEOGRAD
152
Sc Ruma
SK Ruma, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
153
Sc Ruma
SK Ruma, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
154
SF 28 Jun
28. Jun, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
155
SF MAKSIMOVIC
SKOLA FUDBALA MAKSIMOVIC, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
156
Šf Olimpico Jarak
Olimpiko, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
157
Šf Peđolino
Šf Peđolino Šabac, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
158
ŠF TRGOVAČKI
FK Trgovački, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
159
SLOBODA ČAČAK 1
Sloboda, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
160
SLOBODA ČAČAK 1
Sloboda, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
161
SLOBODA ČAČAK 1
Sloboda, ,
162
SLOBODA ČAČAK 2
Sloboda, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
163
Sloven Ruma
Fk Sloven Ruma, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
164
Stražilovo
FK Stražilovo, Liga Novi Sad, VOJVODINA
165
Tekstilac
FK Tekstilac, Liga Odžaci, VOJVODINA
166
Tika Taka
SFSU Tika-Taka, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
167
Viola 2010 Despotovac
FK Viola, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
168
Winner
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
169
Winner beli
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
170
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
171
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
 
POMOĆ