Mega 2011
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 84
Filter
1
Ada
Ada, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
2
Akademija Bambi
Akademija Bambi, MMFL ZRENJANIN, Region Vojvodina
3
Akademija Fudbala Milan
Akademija Fudbala MILAN, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
4
ARENA 2011
FK Arena, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
5
Atacante
Atacante, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
6
Bečkerek
Bečkerek 023, MMFL ZRENJANIN, Region Vojvodina
7
Buducnost
Budućnost Alibunar, MMFL BANATSKI KARLOVAC, Region Vojvodina
8
Budućnost Krušik 1
Budućnost Krušik, MMFL MIONICA, Region Zapadna Srbija i KiM
9
Budućnost Krušik 2
Budućnost Krušik, MMFL MIONICA, Region Zapadna Srbija i KiM
10
Cankovic
FK Cankovic, MMFL NOVA PAZOVA, Region Vojvodina
11
Coerver junior FA
Coerver junior FA, MMFL VRŠAC, Region Vojvodina
12
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
13
Crvena zvezda
Crvena Zvezda, MMFL VRŠAC, Region Vojvodina
14
Dinamo PA
Dinamo Pančevo, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
15
Dolina
Dolina, MMFL BANATSKI KARLOVAC, Region Vojvodina
16
Dušanovac
Dušanovac, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
17
Dušanovac
Dušanovac, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
18
FK CRNOKOSA
Fk Kosjerić, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
19
FK DUNAV BP
FK Dunav, MMFL ODŽACI GAJDOBRA, Region Vojvodina
20
FK Dunav Novi Slankamen
FK Dunav, MMFL NOVA PAZOVA, Region Vojvodina
21
FK JAGODINA 2011
FK Jagodina, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
22
FK JEDINSTVO 1
FK JEDINSTVO PUTEVI, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
23
FK JEDINSTVO 2
FK JEDINSTVO PUTEVI, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
24
FK Junior
FK Junior, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
25
FK Kać
FK Kać, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
26
FK Kulpin 2011
Kulpin, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
27
Fk Loznica
Fk Loznica, MMFL ŠABAC, Region Zapadna Srbija i KiM
28
Fk Olimpico
Olimpiko, MMFL ŠABAC, Region Zapadna Srbija i KiM
29
FK ONE TEAM 11
FK ONE TEAM, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
30
FK POLET KARAVUKOVO
POLET FK, MMFL ODŽACI GAJDOBRA, Region Vojvodina
31
FK RADNIČKI 1918
Radnički Ratkovo, MMFL ODŽACI GAJDOBRA, Region Vojvodina
32
Fk Senjak
FK Senjak, MMFL ŠABAC, Region Zapadna Srbija i KiM
33
FK SEVOJNO
FK Sevojno, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
34
Fk Sunrise Šabac
Fk Šabac Sunrise, MMFL ŠABAC, Region Zapadna Srbija i KiM
35
FK TRIO
FK Trio, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
36
FK TVRĐAVA
FK Tvrđava Bač, MMFL ODŽACI GAJDOBRA, Region Vojvodina
37
FK Viola 035
FK Viola 035, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
38
FK Vojvodina
FK Vojvodina, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
39
FK Vojvodina AK
FK Vojvodina, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
40
FK Vučje
FK Vučje, MMFL LESKOVAC, Region Istočna Srbija
41
Forza
Forza, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
42
Forza
Forza, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
43
GFK Dubočica
GFK Dubočica, MMFL LESKOVAC, Region Istočna Srbija
44
GFK SLOBODA CRNI
GFK Sloboda, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
45
GFK SLOBODA CRVENI
GFK Sloboda, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
46
GFK SLOBODA М
GFK Sloboda, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
47
Gradnulica junior
Gradnulica Junior, MMFL ZRENJANIN, Region Vojvodina
48
GUČA
Guča, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
49
Hajduk Kula2011
Hajduk 1912, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
50
Indjija
FK Indjija, MMFL NOVA PAZOVA, Region Vojvodina
51
Inviktus 2020
Inviktus 2020, MMFL VRŠAC, Region Vojvodina
52
KIKER
Kiker, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
53
KMF.RB Valjevo
KMF RB, MMFL MIONICA, Region Zapadna Srbija i KiM
54
KOSMET
Kosmet, MMFL KOSOVSKA MITROVICA, Region Zapadna Srbija i KiM
55
Kristal
SUF Kristal 2018, MMFL VRŠAC, Region Vojvodina
56
Lehel
Lehel, MMFL ZRENJANIN, Region Vojvodina
57
Lion
KMF Lion, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
58
Mundijal PA
Mundijal Pančevo, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
59
Mungosi
Mungosi, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
60
Ofk gol
OFK Gol, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
61
OFK SENJAK
FK Senjak, MMFL MIONICA, Region Zapadna Srbija i KiM
62
Petar Puača
F.K.Petar Puaca, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
63
Polet
Polet, MMFL VRŠAC, Region Vojvodina
64
PRIMERA NS
PRIMERA, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
65
Proleter
FK Proleter, MMFL ZRENJANIN, Region Vojvodina
66
Proleter beli
OFK Proleter, MMFL BANATSKI KARLOVAC, Region Vojvodina
67
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, MMFL MIONICA, Region Zapadna Srbija i KiM
68
Royal
FC Royal, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
69
Š. F. FER PLEJ
Fer Plej, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
70
SF MAKSIMOVIC
SKOLA FUDBALA MAKSIMOVIC, MMFL UŽICE, Region Zapadna Srbija i KiM
71
SLOBODA
Sloboda, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
72
Sloga
Sloga Bantsko N. S., MMFL BANATSKI KARLOVAC, Region Vojvodina
73
Sporting
SPORTING, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
74
Stari Grad
ŠF Stari grad, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
75
Tesla 2022
Tesla 2022, MMFL NOVI SAD, Region Vojvodina
76
Tika Taka
SFSU Tika-Taka, MMFL ŠABAC, Region Zapadna Srbija i KiM
77
TRSTENIK
FK Trstenik, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
78
Varga
ŠF Varga, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
79
Viola
FK Viola, MMFL JAGODINA, Region Istočna Srbija
80
VRNJAČKA BANJA 1
FK Vrnjacka Banja, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
81
VRNJAČKA BANJA 2
FK Vrnjacka Banja, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
82
Winner
Winner, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
83
Zarkovo
Žarkovo, MMFL BEOGRAD, Region Beograd
84
ŽFK BORAC
ŽFK Borac, MMFL ČAČAK KRALJEVO, Region Zapadna Srbija i KiM
 
POMOĆ