Mega 2009
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 140
Filter
1
Ada
Ada, Liga Beograd, BEOGRAD
2
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
3
Af Đokić
AF Djokić, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
5
Akademija Bambi crni
Akademija Bambi, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
6
Akademija Bambi crni
Akademija Bambi, , VOJVODINA
7
Akademija Bambi crni
Akademija Bambi, ,
8
Akademija fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
9
Atacante
Atacante, Liga Beograd, BEOGRAD
10
Bečkerek 023
Bečkerek 023, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
11
Budućnost Krušik
Budućnost Krušik, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
12
Čanković
FK Cankovic, Liga Nova Pazova, VOJVODINA
13
Čanković
FK Cankovic, , VOJVODINA
14
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
15
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
16
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
17
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Liga Beograd, BEOGRAD
18
Dinamo
Dinamo Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
19
DUEL
Duel Juniors, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
20
DUEL
Duel Juniors, , ISTOČNA SRBIJA
21
DUEL
Duel Juniors, ,
22
Dušanovac
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
23
Dušanovac 09
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
24
Dušanovac 09 2
Dušanovac, Liga Beograd, BEOGRAD
25
F.K.Sofex 2009 beli
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
26
Fer plej
Fer Plej, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
27
FK BUBAMARA
Fk Bubamara 91, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
28
FK BUBAMARA
Fk Bubamara 91, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
29
FK GUČA
Guča, Liga Čačak-Kraljevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
30
FK Hercegovac 2009
FK HERCEGOVAC, Liga Odžaci, VOJVODINA
31
FK JAGODINA
FK Jagodina, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
32
FK JAGODINA
FK Jagodina, , ISTOČNA SRBIJA
33
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
34
Fk Jasenica 2017
Fk Jasenica 2017, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
35
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
36
FK JEDINSTVO
FK JEDINSTVO PUTEVI, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
37
FK Junior Jagodina
FK Junior, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
38
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
39
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
40
Fk Kolonija 11421 BELI
FK Kolonija 11421, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
41
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
42
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, , VOJVODINA
43
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, ,
44
FK Krila Krajine - beli
FK Krila Krajine, Liga Odžaci, VOJVODINA
45
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
46
FK Mladi radnik
FK Mladi Radnik 1926, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
47
Fk Morava
Fk Morava, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
48
Fk Morava
Fk Morava, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
49
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar, Liga Novi Pazar, ZAPADNA SRBIJA I KIM
50
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
51
FK Petlic 2009
Petlić SD, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
52
Fk Petrika
FK Petrika, Liga Novi Sad, VOJVODINA
53
Fk Petrika
FK Petrika, , VOJVODINA
54
FK Plana
FK Plana, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
55
FK Presing 2009
Presing, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
56
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
57
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
58
Fk Šabac Sunrise
Fk Šabac Sunrise, ,
59
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
60
FK SENJAK BELI
FK Senjak, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
61
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
62
FK SEVOJNO
FK Sevojno, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
63
FK SLOBODA 1
Sloboda, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
64
FK SLOBODA 2
Sloboda, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
65
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
66
Fk Sloga
FK Sloga, Liga Smederevska Palanka, ZAPADNA SRBIJA I KIM
67
Fk Sloga
FK Sloga, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
68
FK Sofex crveni
FK Sofeks, Liga Novi Sad, VOJVODINA
69
FK Sofex crveni
FK Sofeks, , VOJVODINA
70
FK Soko
FK Soko Nova Gajdobra, Liga Odžaci, VOJVODINA
71
FK Sparta 2009
Fk Sparta, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
72
FK Viola 035
FK Viola 035, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
73
FK Vojvode
Vojvode, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
74
FK VOSA AS
FK VOSA AS, Liga Novi Sad, VOJVODINA
75
GDM crni
ŠF GDM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
76
GDM narandžasti
ŠF GDM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
77
hajduk 1912
Hajduk 1912, Liga Odžaci, VOJVODINA
78
KMF.RB Valjevo
KMF "RB" Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
79
KOLAŠIN
FK Kolašin*, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
80
Kolubara 1
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
81
Kolubara 1
Kolubara, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
82
Kolubara 1
Kolubara, ,
83
Kolubara 2
Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
84
KOSMET
Kosmet, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
85
KRUŠEVAC
Kruševac, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
86
Lazarevac
Lazarevac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
87
LIBERO
Libero Kids, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
88
LJ.F LAVOVI
Ljubitelji fudbala Lavovi 016, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
89
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Liga Beograd, BEOGRAD
90
Mungosi
Mungosi, Liga Beograd, BEOGRAD
91
OFK Bačka
OFK Bačka, Liga Novi Sad, VOJVODINA
92
OFK DIF
OFK Dif, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
93
OFK DIF
OFK Dif, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
94
Ofk Gol
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
95
Ofk Gol
OFK Gol, ,
96
OFK Gol 09
OFK Gol, Liga Beograd, BEOGRAD
97
OFK MORAVA
OFK Morava 2012, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
98
OFK MORAVA
OFK Morava 2012, , ISTOČNA SRBIJA
99
OFK MORAVA
OFK Morava 2012, ,
100
OFK Napredak Markovac
FK Napredak, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
101
OFK Osipaonica
Petlić SD, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
102
OFK Osipaonica 2009
Osipaonica, Liga Smederevo, ZAPADNA SRBIJA I KIM
103
Omladinac
Omladinac, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
104
Omladinac
Omladinac, , ZAPADNA SRBIJA I KIM
105
One Team 2009
FK ONE TEAM, Liga Novi Sad, VOJVODINA
106
One Team 2009
FK ONE TEAM, , VOJVODINA
107
Petlić
Petlić SD, Liga Beograd, BEOGRAD
108
Petlić
FK-ZŠF Petlić, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
109
POFK Železničar
Železničar, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
110
Proleter
FK Proleter, Liga Zrenjanin, VOJVODINA
111
Proleter
FK Proleter, , VOJVODINA
112
Radnicki
FK Radnički Valjevo, Liga Mionica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
113
Radnički Svilajnac
Radnički, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
114
Royal
FC Royal, Liga Beograd, BEOGRAD
115
RUDAR CRNI
Fk Rudar, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
116
RUDAR ZELENI
Fk Rudar, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
117
Sc Ruma
SK Ruma, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
118
SF 28 Jun
28. Jun, Liga Kosovska Mitrovica, ZAPADNA SRBIJA I KIM
119
SF MAKSIMOVIC
SKOLA FUDBALA MAKSIMOVIC, Liga Užice, ZAPADNA SRBIJA I KIM
120
Šf Peđolino
Šf Peđolino Šabac, Liga Šabac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
121
ŠF TRGOVAČKI
FK Trgovački, Liga Velika Plana, ZAPADNA SRBIJA I KIM
122
Sutjeska
Sutjeska, Liga Novi Sad, VOJVODINA
123
Tekstilac
FK Tekstilac, Liga Odžaci, VOJVODINA
124
Tekstilac
FK Tekstilac, , VOJVODINA
125
VB Coaching
VB Couching, Liga Beograd, BEOGRAD
126
Viola 2009 Despotovac
FK Viola, Liga Jagodina, ISTOČNA SRBIJA
127
Vojvodina 2010
FK Vojvodina, Liga Novi Sad, VOJVODINA
128
WInner
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
129
Winner
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
130
Winner
Winner, ,
131
Winner beli
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
132
Winner plavi
Winner, Liga Beograd, BEOGRAD
133
Zadrugar 1
FK Zadrugar, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
134
Zadrugar 2
FK Zadrugar, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
135
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
136
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
137
Žarkovo
Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
138
ŽFK Kolubara
ŽFK Kolubara, Liga Lazarevac, ZAPADNA SRBIJA I KIM
139
ŽFK NAPREDAK JUNIOR
ŽFK Napredak, Liga Kruševac, ISTOČNA SRBIJA
140
Žfk Žarkovo
Žfk Žarkovo, Liga Beograd, BEOGRAD
 
POMOĆ