BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 15.03.2014 |
|
|
|
|
|
09.40 Primera- Ada 3 |
|
10.20 Ada 1- Lion 1 |
|
11.00 Ada 2 – Lion 2 |
|
11.40 Rad 1- Vizard |
|
12.20 Rad 2001- Rad 2 |
|
13.00 Winner – Polet 2001 |
|
13.40 Kej-Fer play |
|
14.20 Rojal - Atakante |
|
15.00 Rojal 2001- Mondijal |
|
15.40 Zmajevi 2- Atletiko |
|
16.20 Zmajevi 1- Trijumf |
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
|
08.40 Milenijum -Viktorija Star (03) |
|
09.20 Viktorija Star- Leštane (05) |
10.00 Petlić – Winner plavi (05) |
10.00 Viktorija Star-Atletiko (04) |
10.40 Petlić 1 – Ada (04) |
10.40 Atakante- Lion 2 (04) |
11.20 Petlić 2– Zmajevi (03) |
11.20 Atakante- Dunav (03) |
12.00 Zmajevi- Trijumf (04) |
12.00 Atakante- Altina 2 (05) |
12.40 Rad – Trijumf (03) |
12.40 Fut –Žarkovo beli(04) |
13.20 Mondijal – Brodarac 2 (04) |
13.20 Dušanovac žuti – Altina 1 (05) |
14.00 Olimp beli- Mondijal (03) |
|
14.40 Rojal 1- Mondijal (05) |
|
15.20 Rojal 2- Olimpik 3 (04) |
|
16.00 Dušanovac žuti- Dušanovac plavi (03) |
|
16.40 Dušanovac plavi – Olimpik 2 (05) |
|
17.20 Dušanovac crveni- Žarkovo beli (05) |
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
12:00 Kmf Zemun šf- Petlić (03) |
12.00 Altina 1- Brodarac 1 (04) |
12.40 Sporting – Olimp plavi (03) |
12.40 Kmf NBGD – Žarkovo PE (05) |
13.20 Olimpik 1-Lion 1 (05) |
13:20 Olimpik 2- Polet 2 (03) |
14.00 Olimpik 1-Lion 1 (04) |
14:00 Olimpik 2-Dušanovac crveni (04) |
14.40 Olimpik 3-Winner beli (03) |
14:40 Kej-Olimpik 1 (03) |
15.20 Altina 1- Lion 1 (03) |
15:20 Olimpik 1- Olimpik 2 (02) |
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
10.00 Milenijum –Trijumf (05) |
10.00 Fer play – Fortuna (05) |
10.40 Trijumf 2- Rad 2 (03) |
10.40 Fer play 1- Žarkovo PE (04) |
11.20 Rad – Pionir (05) |
11.20 Soker MR – Fer play 2 (04) |
12.00 Mladi Orlovi – Nacional (04) |
12.00 Žarkovo PE- Altina 2 (03) |
12.40 Žarkovo zeleni – Kmf Zemun (05) |
12.40 Soko – Altina 2 (04) |
13:20 Mladi Orlovi –Rojal (03) |
13.20 Pionir – Vuk (04) |
14.00 Žarkovo zeleni – Kmf Zemun (04) |
14.00 Vuk – Beosoker (03) |
|
14.40 Žarkovo plavi – Winner žuti (04) |
|
15.20 Primera- Dušanovac plavi (04) |
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
|
08.20 Primera- Zmajevi |
09.00 Mondijal– Petlić |
09.00 Altina 1- Rad |
09.40 Internacional - Pionir |
09.40 Altina 2 – Olimpik 2 |
10.20 Kmf NBGD– Viktorija Star |
10.20 Olimpik 1- Winner plavi |
11.00 Fer play-Lion |
11.00 Winner beli- Dušanovac crveni |
11.40 Rojal - Trijumf |
11.40 Fut- Dušanovac žuti |
12.20 Žarkovo (06)- Winner beli (05) |
12.20 Dušanovac plavi-Atacante |
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Nedelja 16.03.2013 |
|
08.20 Internacional-Mladi Orlovi (05) |
|
09.00 Banja – Polet (05) |
|
09.40 Banja – Lion 2 (03) |
|
10.20 Poletarac – Rad (04) |
|
11.00 Winner plavi– Ada (03) |
|
11.40 Winner beli-Rojal 1 (04) |
|
12.20 Winner plavi – Dušanovac žuti (04) |
|
|
|
|
|