FOTO - ZIMSKA LIGA SRBIJE - Sm. Palanka
Prvo mesto: One Team 2005
FOTO - ZIMSKA LIGA SRBIJE - Sm. Palanka
Prvo mesto: One Team 2005
* SMEDEREVO - 24.03. -
Plasman:
1. OFK ŠABAC Šabac,
2. LOZNICA Loznica,
3. KIKER Kraljevo
* NOVI PAZAR - 25.03. -
Plasman:
1. OFK ŠABAC Šabac,
2. FU DUNDY Novi Pazar,
3. LOZNICA Loznica
MIKRO (godište 2010) - NOVA PAZOVA - 24.03.
Plasman:
1. AKADEMIJA BAMBI Zrenjanin
2. BISTRICA Novi Sad
3. ČANKOVIĆ Batajnica
MINI (godište 2009) - ZRENJANIN - 25.03.
Plasman:
1. AKADEMIJA BAMBI Zrenjanin,
2. MERIDIANA Novi Sad,
3. PROFESOR BOLESNIKOV Novi Sad
MAXI (godište 2007) ZRENJANIN - 24.03.
Plasman:
1. AKADEMIJA BAMBI (Zrenjanin),
2. LIDER (Odžaci),
3. KINDER (Novi Sad)
REGIONALNI TURNIRI ZA DEČAKE (dve prvoplasirane ekipe stekle pravo nastupa na turnirima za prvaka Srbije):
MAXI (godište 2007)
* ZRENJANIN - 24.03. - Plasman: 1. AKADEMIJA BAMBI (Zrenjanin), 2. LIDER (Odžaci), 3. KINDER (Novi Sad)
* KRALJEVO - 24.03. - Plasman: 1. KIKER Kraljevo, 2. OFK ŠABAC Šabac, 3. SUNCE Ruma
* MAXI TURNIR REGIONA ISTOČNE SRBIJE KOJI SE IGRA U VRANJU ODLOŽEN JE ZA 31.03. ZBOG VREMENSKIH PRILIKA.
MINI (godište 2009)
* ZRENJANIN - 25.03. - Plasman: 1. AKADEMIJA BAMBI Zrenjanin, 2. MERIDIANA Novi Sad, 3. PROFESOR BOLESNIKOV Novi Sad
* NOVI PAZAR - 25.03. - Plasman: 1. OFK ŠABAC Šabac, 2. FU DUNDY Novi Pazar, 3. LOZNICA Loznica
* JAGODINA - 25.03, - Plasman: 1. RADNIČKI Niš, 2. JAGODINA Jagodina, 3. FILIP FILIPOVIĆ Niš
Nisu dostavljeni izveštaj, rezultati i fotografije.
MIKRO (godište 2010)
* NOVA PAZOVA - 24.03. - Plasman: 1. AKADEMIJA BAMBI Zrenjanin, 2. BISTRICA Novi Sad, 3. ČANKOVIĆ Batajnica
* NIŠ - 24.03. - Plasman: 1. DUEL JUNIORS Kruševac, 2. FILIP FILIPOVIĆ Niš, 3. TSC Prokuplje
* SMEDEREVO - 24.03. - Plasman: 1. OFK ŠABAC Šabac, 2. LOZNICA Loznica, 3. KIKER Kraljevo
PROTEKLOG VIKENDA 24/25.03. ODIGRANI SU:
SMEDEREVSKA PALANKA - 25.03. - ZAVRŠNI TURNIR ZIMSKE LIGE ZA PRVAKA SRBIJE (godište 2005)
Plasman:
1. ONE TEAM (Temerin),
2. GDM (Novi Sad),
3. PLANA (Velika Plana)
SMEDEREVSKA PALANKA - 24.03. - REG.TURNIR REGIONA Z.SRBIJA - KiM - devojčice (2005)
Plasman:
1. ŠUMADIJA 1903 Kragujevac,
2. KOLUBARA Lazarevac,
3. Plana
Prvoplasirana ekipa stekla pravo nastupa na turniru za prvaka Srbije.
KRUŠEVAC - 25.03. - REG.TURNIR REGIONA ISTOČNA SRBIJA - devojčice (2005)
Plasman:
1. MAŠINAC,
2. NAPREDAK,
3. LAVICE
Prvoplasirana ekipa, zajedno sa domaćinom stekla pravo nastupa na turniru za prvaka Srbije.
Proteklog vikenda u balonu SC ''Kolonija 11421'' odigrani su turniri u Mega (2006) i Midi (2008) kategoriji a prvaci regiona postali su u najstarijem godištu OFK Šabac a u godištu 2008 Apolon Kraljevo.
Pravo učešća na turniru za prvaka Srbije u Mega ligi koji se igra u Zrenjaninu 14.aprila stekla je pored pobednika i drugoplasirana ekipa Apolon 04 iz Kragujevca. Trećeplasirana je ekipa AF Đokić iz Velike Plane.
U godištu 2008. drugoplasirana ekipa je FK Zvezda iz Užica a trećeplasiran je ekipa Apolon 04 iz Kragujevca. Pehar za fer plej pripao je ekipi Gračanica.
Dve prvoplasirane ekipe će učestvovati na turniru za prvaka Srbije koji se igra u Beogradu 15.aprila.
Na regionalnim Mega i Midi turnirima održanim proteklog vikenda u Kruševcu i Jagodini najviše uspeha imale su ekipe Free Kick koji je pobednik u 2006 i Duel Juniora koji je pobednik u 2008.
Drugo mesto u 2006.godištu osvojila je ekipa Duel Juniors 2006, a trećeplasirana je ekipa Dinamo iz Vranja 2006.
U Midi kategoriji (2008) drugoplasirana ekipa je Kopernikus Železničar a trećeplasirana ekipa Filip Filipović obe iz Niša.
U obe kategorije dve proplasirane ekipe stekle su pravo nastupa na turnirima za prvaka Srbije koji se održavaju 14.aprila u Zrenjaninu (2006) i 15.aprila u Beogradu (2008).
Duel 2008
Na regionalnom turniru održanom u SC ''Bambi'' u Zrenjaninu u najstarijem godištu Mini Maxi lige u ovoj sezoni (2006) najuspešnija je bila ekipa Profesor Bolesnikov iz Novog Sada koja je kao i drugoplasirana ekipa Meridiana iz Novog Sada stekla pravo učešća na Mega turniru za prvaka Srbije koji će se održati u Zrenjaninu 14.aprila.
Profesor Bolesnikov 2006