BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 22.02.2014 |
|
08.20 Polet 2001 – Ada 3 |
|
09.00 Lion 1 - Ada 2 |
|
09.40 Bežanija 1- Ada1 |
|
10.20 Bežanija 2- Vizard |
|
11.00 Mondijal – Atletiko |
|
11.40 Lion 2- Rojal 2001 |
|
12.20 Rojal-Kej |
|
13.00 Zmajevi 1- Rad 1 |
|
13.40 Zmajevi 2- Primera |
|
14.20 Rad 2- Fer play |
|
15.00 Olmipik 2-Rad 2001 |
|
15.40 Trijumf-Olimpik 1 |
|
16.20 Atakante- Winner plavi |
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
08.20 Dušanovac plavi- Altina 2 (05) |
|
09.00 Dušanovac crveni- Winner beli(05) |
|
09.40 Dušanovac žuti-Petlić SD (05) |
10.00 Ateltiko-Rad (04) |
10.40 Lion 1- Petlić Sd (04) |
10.40 Fut- Winner žuti (04) |
11.20 Lion 2- Petlić SD 2 (03) |
11.20 Rad-Kmf Zemun (05) |
12.00 Lion 1- Olimpik 1 (03) |
12.00 Vuk – Primera (03) |
12.40 Petlić Sd 1– Winner plavi (03) |
12.40 Vuk – Žarkovo zeleni (04) |
13.20 Dušanovac plavi-Viktorija Star (04) |
13.20 Atakante – Žarkovo beli (05) |
14.00 Dušanovac crveni –Fer play 2 (04) |
|
14.40 Rojal 1- Viktorija Star (05) |
|
15.20 Rojal- Zmajevi (03) |
|
16.00 Polet 2- Rad 2 (03) |
|
16.40 Olimp beli- Atakante (03) |
|
17.20 Olim plavi-Winner beli (03) |
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
12:00 Brodarac 2- Altina 2 (04) |
12.00 Brodarac 1- Zmajevi (04) |
12.40 Olimpik 2- Brodarac 2 (04) |
12.40 Kmf NBGD – Leštane (05) |
13.20 Olimpik 2- Altina 2 (03) |
13:20 Žarkovo Pe- Mondijal (04) |
14.00 Altina 1- Kmf Zemun šf (03) |
14:00 Olimpik 3- Dušanovac plavi (03) |
14.40 Olimpik 2 – Lion 2 (05) |
14:40 Beosoker- Mondijal (03) |
15.20 Altina 1- Dušanovac žuti (04) |
15:20 Olimpik 1- Mondijal (05) |
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
|
10.00 Primera – Fer play 1 (04) |
10.40 Soko-Olimpik 3 (04) |
10.40 Trijumf 2- Sporting (03) |
11.20 Fer play-Winner plavi (05) |
11.20 Trijumf – Polet (05) |
12.00 Ada-Olimpik 1 (04) |
12.00 Trijumf- Poletarac Sz (04) |
12.40 Mladi Orlovi-Žarkovo PE (05) |
12.40 Trijumf – Rad (03) |
13:20 Žarkovo PE-Dunav (03) |
13.20 Ada- Milenijum (03) |
14.00 Pionir-Mladi Orlovi (04) |
14.00 Žarkovo plavi- Atacante (04) |
14.40 Nacional – Royal 1 (04) |
14.40 Žarkovo zeleni – Pionir (05) |
15.20 Žarkovo beli- Royal 2 (04) |
15.20 Maldi Orlovi- Dušanovac žuti (03) |
|
|
|
|
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
|
08.20 Dušanovac žuti-Trijumf |
09.00 Pionir – Petlić |
09.00 Altina 1- Olimpik 1 |
09.40 Altina 2- Winner beli |
09.40 Zmajevi-Viktorija Star |
10.20 Fer play- Winner plavi |
10.20 Primera- Internacional |
11.00 Lion-Fer play |
11.00 Kmf NBGD-Rojal |
11.40 Olimpik 2- Dušanovac plavi |
11.40 Rad-Mondijal |
12.20 Atakante- Dušanovac crveni |
12.20 Žarkovo-Fut |
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Nedelja 23.02.2014 |
|
08.50 Winner plavi—Kmf Zemun šf (04) |
|
09.30 Winner beli- Soccer mr (04) |
|
10.20 Internacional- Milenijum (05) |
|
11.00 Banja- Lion 1 (05) |
|
11.40 Banja- Viktorija Star (03) |
|
12.20 Fortuna- Altina 1 (05) |
|
|
|
|
|