BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 30.11.2013
|
|
08.20 Winner plavi - Primera
|
|
09.00 Lipovica-Ada 1
|
|
09.40 Fer play–Ada 2
|
|
10.20 Trijumf-Zmajevi 1
|
|
11.00 Zmajevi 2- Royal
|
|
11.40 Rad 2001- Royal 2001
|
|
12.20 Rad 2- Lion 2
|
|
13.00 Lion 1-Olimpik 1
|
|
13.40 Olimpik 2- Mondijal
|
|
14.20 Kej – Bežanija 1
|
|
15.00 Atacante- Bežanija 2
|
|
15.40 Rad 1- Vizard
|
|
16.20 Atletiko- Polet 2001
|
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 30.11.2013
|
Nedelja 01.12.2013
|
10.00 Monijal – Banja (05)
|
08.00 Dušanovac plavi-Leštane (03)
|
10.40 Mondial- Viktorija Star (04)
|
08.40 Dušanovac plavi-Trijumf (04)
|
11.20 Lion 1- Viktorija Star (05)
|
09.20 Dušanovac žuti –Leštane (03)
|
12.00 Lion 1- Olimpik 1 (04)
|
10.00 Fut- Royal 2 (04)
|
12.40 Lion 2- Olimpik 3 (03)
|
10.40 Zmajevi – Rad (04)
|
13.20 Dušanovac crveni – Olimpik 2 (04)
|
11.20 Zmajevi- Viktorija Star (03)
|
14.00 Lion 1 – KMF Zemun šf (03)
|
12.00 Žarkovo PE – Polet (05)
|
14.40 Lion 2 – Altina 2 (04)
|
12.40 Vuk- Altina 1 (04)
|
15.20 Polet 2 – Olimp beli (03)
|
13.20 Vuk- Žarkovo PE (03)
|
16.00 Fortuna – Fer play (05)
|
|
16.40 Fer play 1- Žarkovo plavi (04)
|
|
17.20 Atacante- Žarkovo plavi (04)
|
|
|
|
|
|
|
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 30.11.2013
|
Nedelja 01.12.2013
|
12:00 Brodarac 2- Stars (04)
|
12.00 Brodarac 1 – Atletiko (04)
|
12.40 Olimpik 1- Lipovica (05)
|
12.40 Kmf NBGD – Dušanovac plavi (05)
|
13.20 Kej- Banja (03)
|
13:20 Olimpik 2-Atacante (05)
|
14.00 Beosoker- Dunav (03)
|
14:00 Altina 1- Dušanovac žuti (05)
|
14.40 Sporting – Dušanovac plavi (03)
|
14:40 Altina 2 – Rad 2 (03)
|
15.20 Kmf Zemun – Žarkovo zeleni (04)
|
15:20 Kmf Zemun – Žarkovo zeleni (05)
|
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 30.11.2013
|
Nedelja 01.12.2013
|
|
09.20 Žarkovo PE – Nacional (04)
|
10.00 Olimpik 1- Petlić (03)
|
10.00 Royal –Socer MR (04)
|
10.40 Ada- Petlić 1 (04)
|
10.40 Milenijum - Royal (03)
|
11.20 Žarkovo beli- Petlić 2 (04)
|
11.20 Milenijum – Leštane (05)
|
12.00 Trijumf – Vizard (03)
|
12.00 Žarkovo beli – Dušanovac crveni (05)
|
12.40 Trijumf 2- Olimpik 2 (03)
|
12.40 Ada – Rad 1 (03)
|
13.20 Fer play 2- Olimpik 3 (04)
|
13.20 Pionir- Rad (05)
|
14:00 Mladi Orlovi – Mondial (03)
|
14.00 Pionir- Poletarac (04)
|
14:40 Mladi orlovi- Royal (05)
|
14.40 Primera- Olimp plavi (03)
|
15.20 Lipovica- Mladi orlovi (04)
|
15.20 Primera- Winner beli (04)
|
|
|
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 30.11.2013
|
Nedelja 01.12.2013
|
08.20 Winner plavi – Petlić ( 2005 godište)
|
08.20 Pionir - Fut
|
09.00 Petlić-Mondial
|
09.00 Dušanovac žuti- Internacional
|
09.40 Olimpik 1- Winner plavi
|
09.40 Dušanovac plavi- Dušanovac crveni
|
10.20 Olimpik 2- Winner beli
|
10.20 Viktorija Star- Kmf NBGD
|
11.00 Primera - Rad
|
11.00 Trijumf -Altina 1
|
11.40 Fer play - Lion
|
11.40 Altina 2-Atacante
|
12.20 Royal-Zmajevi
|
12.20 Dušan Silni-Žarkovo
|
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Nedelja 01.12.2013
|
|
08.20 Winner beli – Atacante (03)
|
|
09.00 Winner plavi – Altina 1 (03)
|
|
09.40 Winner plavi – Vizard (03)
|
|
10.20 Internacional- Trijumf (05)
|
|
11.00 Winner beli –LIon 2 (05)
|
|
11.40 Winner plavi- Dušanovac žuti (04)
|
|
12.20 Winner žuti- Soko (04)
|
|
-