Home MMFL - Informacije У СТАРОЈ ПАЗОВИ ОДРЖАН МИНИ МАКСИ ТУРНИР ПРИЈАТЕЉСТВА
У СТАРОЈ ПАЗОВИ ОДРЖАН МИНИ МАКСИ ТУРНИР ПРИЈАТЕЉСТВА
MMFL
ponedeljak, 30 mart 2015 16:42

У организацији Мини Макси лиге Србије, у Спортском центру Фудбалског савеза Србије у Старој Пазови одржан је Мини Макси Турнир пријатељства уз учешће 7 регионалних селекција девојчица и дечака. Преко 100 девојчица и дечака из свих крајева Србије од Косовске Митровице и Новог Пазара до Сомбора и Суботице показало је лепоту фудбалске игре и стекло нова фудбалска познанства и пријатељства.

MINI-MAXI-TURNIR-PRIJATELJSTVAm
- Изражавам задовољство успешном реализацијом овог Фестивала и празника фудбала у Кући фудбала у Старој Пазови, уз захвалност свим учеснициима и подршци и гостопримству које смо имали у Спортском центру Фудбалског савеза Србије – истакао је Маријан Менићанин, директор Мини Макси лиге Србије.

Селекције су наступиле у следећим саставима:

---

ДЕВОЈЧИЦЕ – годиште 2002

ВОЈВОДИНА: Татјана Перенчевић, Тијана Бајић, Јована Лучић, Дејана Маговчевић, Нађа Марић, Јована Голубовић, Живана Ступар, Адријана Дервиши, Теодора Миљковић, Милица Денда, Исидора Гајдобрански, Николина Милић, Ања Шакота, Душица Петровић. Селектор: Јован Вукчевић

БЕОГРАД: Андреа Шипетић, Ана Барјактаровић, Маргита Васовић, Сања Софронић, Бојана Нагуљ, Наталија Воркапић, Маша Ристић, Дофија Сремчевић, Тамара Петровић, Теодора Стојаковић, Тијана Баточанин, Анђела Радовановић, Наталија Трифуновић.Селектор: Дарко Благојевић

ЗАПАДНА СРБИЈА: Лариса Савић, Тијана Бајић, Маша Милошевић, Марија Томић, Милица Јовић, Милана Милинковић, Николина Крсманић, Оља Пауновић, Тијана Ранковић. Селектори: Никола Младеновић, Миленко Аксентијевић

---

ДЕЧАЦИ – годиште 2003

ВОЈВОДИНА: Никола Томашевић, Огњен Радуловић, Милан Радуловић, Петар Дрвар, Срђан Хрстић, Никола Петковић, Благоје Марковић, Никола Гардашевић, Роланд Нађ, Стефан Цоневски, Филип Грујић, Давид Матић, Војин Радосављевић, Кристијан Моишко, Јован Поповић, Станко Скавић.Селектор: Велимир Шаргић

БЕОГРАД: Владимир Васић, Бранко Каначки, Урош Мојсиловић, Матија Пецић, Ђорђе Петовић, Александар Павловић, Марко Стојановић, Павле Бријековић, Андреј Николић, Славен Вучељић, Марко Шеган, Никола Илић, Милан Бајић, Дејан Павловић, Алекса Паић.Селектор: Вукосав Кукић

ИСТОЧНА СРБИЈА: Јован Милошевић, Бодан Панић, Вељко Бјелановић, Давид Миленковић, Немања Ђековић, Богдан Лукић, Урош Савић, Срђан Петровић, Марио Марковић, Миљан Минић, Богдан Вучковић, Виктор Ћирић, Никола Маринковић, Никола Бакуш, Никола Станковић, Павле Видовић, Петар Илић.Селектори: Младен Обрадовић, Слободан Филиповић

ЗАПАДНА СРБИЈА: Јаков Чавић, Алекса Гвоздић, Ријат Коца, Џејлан Рашљанин, Лазар Тадић, Владимир Воштић, Јован Перић, Милош Пауновић, Влада Томовић, Немања Савић, Александар Тирнанић, Душан Икановић, Урош Глишић, Петар Богдановић, Немања Крсмановић, Урош Трифуновић, Стефан Лекић, Властимир Величковић.Селектор: Иван Тасић