U ZRENJANINU, NOVOJ PAZOVI, JAGODINI, KRUŠEVCU, ŠAPCU I SMEDEREVSKOJ PALANCI ODIGRANE MAXI, MINI I MIKRO ZAVRŠNICE MINI MAXI LIGA SRBIJE ZA SEZONU 2019-2020
Dve prvoplasirane ekipe u svakoj kategoriji stekle su pravo nastupa na završnicama za prvaka Srbije.
Plasman ekipa:
VOJVODINA
Maxi - 2009
1.Akademija Bambi Zrenjanin
2.Meridiana Novi Sad
3. OFK Bačka Bačka Palanka
3. ČANKOVIĆ Batajnica
Maxi - 2009
1.Akademija Bambi Zrenjanin
2.Meridiana Novi Sad
3. OFK Bačka Bačka Palanka
3. ČANKOVIĆ Batajnica
FER PLEJ EKIPA: BEĆKEREK Zrenjanin
Mini - 2011
1. Meridiana Novi Sad
2. Lider Odžaci
3. Akademija Bambi Zrenjanin
3. Profesor Bolesnikov Novi Sad
FER PLEJ: Mladi Vukovi Kikinda
1. Meridiana Novi Sad
2. Lider Odžaci
3. Akademija Bambi Zrenjanin
3. Profesor Bolesnikov Novi Sad
FER PLEJ: Mladi Vukovi Kikinda
Mikro - 2012
1. Akademija Bambi Zrenjanin
2. Borac Šajkaš
3. GDM Novi Sad
3. Kristal Vršac
1. Akademija Bambi Zrenjanin
2. Borac Šajkaš
3. GDM Novi Sad
3. Kristal Vršac
ISTOČNA SRBIJA
Maxi - 2009
1. FK Jagodina
2. Radnički Niš
3. Morava Ćićevac
3. Duel Juniors Kruševac
FER PLEJ EKIPA: Mineralac Klokot
Maxi - 2009
1. FK Jagodina
2. Radnički Niš
3. Morava Ćićevac
3. Duel Juniors Kruševac
FER PLEJ EKIPA: Mineralac Klokot
Mini - 2011
1. Radnički Niš
2. Duel Juniors Kruševac
3. Free Kick Niš
3. Knez Lazar Kruševac
FER PLEJ EKIPA: Gračanica
1. Radnički Niš
2. Duel Juniors Kruševac
3. Free Kick Niš
3. Knez Lazar Kruševac
FER PLEJ EKIPA: Gračanica
Mikro - 2012
1. Atletiko Niš
2. Brodoremont
3. Duel Juniors Kruševac
3. Sunrise Pirot
FER PLEJ EKIPA: Sunrise Pirot
1. Atletiko Niš
2. Brodoremont
3. Duel Juniors Kruševac
3. Sunrise Pirot
FER PLEJ EKIPA: Sunrise Pirot
ZAPADNA SRBIJA - KOSOVO I METOHIJA
Maxi - 2009
1. DIF Kosovska Mitrovica
2. Kolubara Lazarevac
3. Apolon 04 Kragujevac
4. Senjak Valjevo
Maxi - 2009
1. DIF Kosovska Mitrovica
2. Kolubara Lazarevac
3. Apolon 04 Kragujevac
4. Senjak Valjevo
Mini - 2011
1. Ares Čačak
2. Real 28 Niš
3. Pazar Juniors Novi Pazar
FER PLEJ EKIPA: Kosmet Leposavić
1. Ares Čačak
2. Real 28 Niš
3. Pazar Juniors Novi Pazar
FER PLEJ EKIPA: Kosmet Leposavić
Mikro - 2012
1. Ares Čačak
2. Senjak Valjevo
3. AF Lazarevac
FER PLEJ EKIPA: FK DIF Kosovska Mitrovica
1. Ares Čačak
2. Senjak Valjevo
3. AF Lazarevac
FER PLEJ EKIPA: FK DIF Kosovska Mitrovica